למה חובה לקחת עורך דין כאשר רוכשים דירה מקבלן

למה חובה לקחת עורך דין כאשר רוכשים דירה מקבלן

אם אתם מעוניינים לרכוש דירה מקבלן, מדובר על תהליך שכדאי מאוד שתבצעו כאשר אתם מלווים בעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום המקרקעין. לא פעם אנשים אשר רכשו דירה מקבלן ולא נעזרו בשירותיו של עורך דין שליווה אותם, מגלים לאחר הרכישה כי בחוזה ישנם חוזים שונים שפוגעים להם בזכויות. חשוב מאוד לזכור כי עורך הדין של הקבלן מייצג את האינטרסים שלו ועל כן, לא כדאי לסמוך עליו שיעניק לכם ייצוג הוגן שישמור על הזכויות שלכם כאשר אתם חותמים על חוזה הרכש מול הקבלן.

מדוע חשוב לקבל ליווי מעורך דין ברכישת דירה מקבלן?

קניית דירה מקבלן מהווה רגע משמעותי מאוד בחיים של כל אדם. מדובר על השקעה כלכלית משמעותית מאוד ועל כן, חשוב מאוד שלא לעשות טעויות בתהליך הרכישה של הדירה. לא כדאי לחתום על החוזה מבלי שעורך דין שמתמחה בדיני מקרקעין יסייע לכם וילווה אתכם ברכישת דירה מקבלן. כאמור, חשוב שתדעו שעורך הדין מטעם הקבלן לא מייצג אתכם ועל כן, חשוב מאוד שתבחרו עורך דין שידאג לזכויות שלכם בצורה הטובה ביותר. על עורך הדין לעבור על הסכם המכר בינכם לבין הקבלן ולוודא כי הוא מנוסח בצורה הטובה ביותר לטובתכם. עליו לבדוק כי מוזכר בחוזה כל מה שקשור לתחום ליקויי בנייה, מועד מסירת הדירה, מפרט הדירה והתחייבויות שונות של הקבלן כלפי הלקוח. כמו כן, חשוב שיהיה סעיף שמורה על פיצוי במידה של מסירה מאוחרת של הדירה ועוד.

בכדי שעורך הדין ייצג אתכם בצורה הטובה ביותר מול הקבלן, חשוב מאוד לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום המקרקעין אשר מייצג לקוחות בתהליכי רכישת דירות מקבלן בצורה אמינה, מקצועית ואיכותית.

לקבלת פרטים וייעוץ משפטי בקרו באתר: http://weislaw.co.il/

כתוב/כתבי תגובה