איך לבחור שיפוצניק מקצועי? 

איך לבחור שיפוצניק מקצועי? 

סוף סוף החלטתם לשפץ וגם מצאתם לזה תקציב, עכשיו אתם צריכים שיפוצניק. איך מוצאים מישהו כזה? 

חברים ומשפחה 

הדרך הטובה ביותר איך לבחור שיפוצניק מקצועי היא דרך המלצות. בדקו אצל חברים וקרובי משפחה שביצעו שיפוצים לאחרונה, שאלו בקבוצות פייסבוק עירוניות, קבוצות וואטסאפ שכונתיות. תוכלו גם לחפש באתרים ייעודים המדרגים אנשי מקצוע בהתאם לשביעות רצון לקוחותיהם. הדבר החשוב ביותר הוא לוודא כי איש המקצוע שבחרתם הוא קבלן שיפוצים הרשום ברשם הקבלנים והוא מוסמך לבצע את העבודות שהוא מציע. 

כימיה עם הקבלן 

אתם עומדים להפקיד בידי השיפוצניק את הנכס שלכם ותקציב לא קטן, חשוב מאוד שתרגישו כי אתם מדברים באותה השפה, שתהיה לכם כימיה וקשר נוח ונעים. בקשו לראות עבודות שביצע כדי להרגיש את מקצועיותו ווודאו שהוא מבין את בקשותיכם ומסוגל לבצע אותם לשביעות רצונכם.

רמזים קטנים 

כדי להבין איך לבחור שיפוצניק מקצועי תצטרכו לחדד את החושים שלכם. תוכלו לעמוד על איכותו ומקצועיותו של האיש העומד מולכם לפי הצעת המחיר שיגיש לכם. ככל שההצעה מסודרת יותר, מפורטת יותר, מקיפה את כל שלבי השיפוץ, כוללת חומרים, לוח זמנים, פריסת תשלומים, עלויות חומרים, כך אפשר להניח שמדובר באיש מקצועי. אנשים המשרבטים לכם על דף מחברת בכתב לא ברור ומציינים סכומים בלבד, קשה לסמוך עליהם שיוכלו להבין מה הם בעצמם כתבו. 

תשלומים לפי ההתקדמות 

איש מקצוע איכותי יציע פריסת תשלומים נוחה בהתאם להתקדמות העבודה ולא ידרוש תשלום מראש או סכומים לא ריאליים. כמו כן, גם נושא האחריות על העבודה לאחר גמר השיפוץ יכול להעיד על קבלן השיפוצים. אנשי מקצוע שלא מתחייבים על אחריות לכמה שנים, סביר להניח שלא כדאי לסמוך עליהם. למידע אודות צביעת דירה להשקעה

כתוב/כתבי תגובה