יתרונות וחסרונות של מייבש כביסה על גז

יתרונות וחסרונות של מייבש כביסה על גז

אם אתם מחפשים מייבשי כביסה, אתם בוודאי יודעים שכיום ניתן למצוא מייבש כביסה שפועל על גז או מייבש כביסה חשמלי. מייבש כביסה על גז הוא יקר יותר אך יש לו ללא ספק את היתרונות שלו כאשר היתרון המרכזי שלו הוא זמן קצר הרבה יותר של ייבוש הכביסה, שימור של הבגדים לאורך זמן, חשבון חשמל נמוך יותר ועוד. כמובן שיש למייבש מעין זה גם חסרונות. אם אתם תוהים מהם היתרונות והחסרונות של מייבש כביסה שפועל על גז, במאמר הבא תקבלו את כל המידע.

קנו מייבשים בקרייזמן מוצרי חשמל >>>

מייבש כביסה על גז- במה מדובר?

מייבש כביסה על גז לא שונה מאוד מהגרסה החשמלית שלו, מלבד העובדה שהוא עובד באמצעות מערכת משולבת גז וחשמל. אם תהיתם כיצד זה בדיוק עובד, כדאי שתדעו כי במייבש ישנו מבער גז שמצוי בחלק האחורי שלו ואחראי על החימום של הבגדים בתוך התוף של המייבש. החלק החשמלי היחיד של המייבש המדובר הוא המנוע שלו, מה שיבטיח לכם כאמור הוזלה משמעותית בחשבון החשמל. יחד עם זאת, מדובר על מייבש שצריך חשמל בכדי לפעול ועל כן אם יש לכם הפסקת חשמל הוא ישבות כמו שאר מכשירי החשמל שבביתכם.

יתרונות וחסרונות של מייבש כביסה על גז

היתרונות של מייבש כביסה על גז הם: זמן הייבוש בו הוא הרבה יותר קצר, מדובר על קיצור זמן של שליש ואפילו חצי ממייבש הכביסה החשמלי. בשונה ממייבש הכביסה החשמלי, מייבש כביסה על גז כמעט ולא מייצר כלל חשמל סטטי שהוא מהווה גורם ידוע לפגיעה בבגדים, מייבש כביסה על גז חסכוני במיוחד בשל צריכת החשמל הכמעט אפסית שלו. החסרונות של המייבש המדובר הם: המחיר שלו שידוע כמחיר גבוה מאוד, הטיפול בתקלות שבו שגם הוא יותר יקר מטיפול בתקלות במייבש חשמלי שכן מדובר על תיקון מורכב יותר ועוד, המייבש המדובר גם יוצר ריח לא טוב של בעירת גז.

כתוב/כתבי תגובה