סרטון חתונה

סרטון חתונה

הרגע הגדול הולך ומתקרב וכבר יש תאריך ומקום. לצד האוכל, המוסיקה והתוכניות האומנותיות כדאי לשלב בחתונה גם סרטון מדליק שיציג את הזוג הטרי בצורה מרגשת ומיוחדת שגם הקהל וגם הזוג יתרגש ויוכל ליהנות על הדרך ממזכרת לשנים ארוכות קדימה. בסרטון נוכל לספר איך הכול התחיל, מה כל אחד מבני הזוג אוהבים, איך הם נפגשו, שחזור הצעת הנישואין ועוד.

 

הפקת סרטון חתונה מרגש וקליל בסגנון סטופ מושן:

סטופ מושן היא אנימציה קלילה, זורמת ומדליקה שתלווה את הסרטונים שלכם עם איורים מתאימים, קו עלילה רציף וכמובן שילוב של תמונות, סרטונים, ברכות, טקסטים ועוד. הסרטון מיוצר בעבודת יד בצורה מקצועית, עם דגש על כל חלק בסרטון וסנכרון מלא בין החלקים. בכל סרטון אנו משלבים יצירתיות ואהבה המוסיפים המון ליצירת הסרטון המושלם עבורכם.

 

בניית העלילה לסרטון:

כל סרטון חתונה מיוחד יהיה מבוסס על רעיון עלילתי מסוים ולא סתם אוסף של תמונות וסרטונים שמופיעים אחד אחרי השני. האיורים, המוסיקה, הטקסטים וגם השילוב של התמונות והסרטונים יהיו בהקשר של קו העלילה הרצוי. המפיק של הסרטון ישאל אתכם מספק שאלות שיכווינו לבניית העלילה, חלוקה לסצנות ורשימת דגשים חשובים לסרטון. לאחר מכן הזוג הטרי יעביר את החומרים למפיק ויאשר את האפיון הסופי ומשם התכנים יועברו לעורך שיכין את הסרטון.

הליך הכנת סרטון לחתונה עשוי לקחת בין חודש לחודשיים בממוצע אולם תמיד כדאי ליצור קשר בנושא כמה שיותר מוקדם ולקחת טווח ביטחון. בסופו של דבר תוכלו להקרין את הסרטון בחתונה שלכם לעיני האורחים ולאפשר לכולם להתרגש ביחד אתכם ברגע המיוחד שלכם. תוכלו לשמור את הסרטון כקובץ ווידיאו במחשב שלכם, בענן ובמקומות גיבוי נוספים וליהנות ממזכרת לאורך שנים ארוכות קדימה.

 

צרו קשר עוד היום עם רעות זיסר סרטוני תדמית.

כתוב/כתבי תגובה