טיפולים במכון גמילה מקנאביס ואנשי צוות נכונים

טיפולים במכון גמילה מקנאביס ואנשי צוות נכונים

ישנם סוגים רבים ושונים של טיפול בהתמכרויות לקנאביס, כולל: טיפול במגורים הכוללים שינה במכון, תוכניות שיקום חוץ ותוכניות יום, תוכניות גמילה מקנאביס (בקישור הזה) בערב ועוד. אתם צריכים גם לשקול את התקציב שלכם ואת המיקום של המכון, מאחר שיש גם מכונים פרטיים שנחשבים יוקרתיים יותר מאחרים. בואו נדבר על זה יותר לעומק.

אם תרצו להיגמל מקנאביס במכון גמילה שממוקם על גבעה שמשקיפה לחוף הים, זה יעלה לכם יותר בכיס. גורמים אלה עשויים להשפיע על ההחלטה שלכם, אז קחו את זה בחשבון מראש. כמו כן, אתם יכולים גם להשתמש במנועי חיפוש באינטרנט כדי למצוא מכוני גמילה מקנאביס בקרבת מגוריכם.

כדי למצוא מכון גמילה מקנאביס, הנה כמה שאלות שעליכם לשאול:

1) מה המצב שלי? או: עד כמה אני מכור לקנאביס?

2) מה המטרה שלי?

3) מתי אתחיל את התוכנית?

4) מה משך השהייה?

5) איזה סוג של תוכנית אני רוצה לעבור?

גורמים לקחת בחשבון בעת טיפול בהתמכרות לקנאביס

ישנם מספר גורמים שונים שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים לאן ללכת לגמילה מקנאביס, לרבות הגורמים שציינו כאן למעלה, אבל לא רק. חשוב לזכור שחלק ממרכזי הגמילה מציעים מגוון שירותים, כולל הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם תסמיני גמילה, תוכניות לטיפול בהתמכרות ואפילו תמיכה חברתית.

אם כך, מעבר לגורמים שציינו כאן למעלה, חשוב לדעת שכל מכון גמילה מציע שירותים שונים, צוות טיפולי הכולל אנשי מקצוע שונים, שיטות טיפול, טכנולוגיות רפואיות שונות ועוד. ככל שהמכון יהיה מדויק יותר בשיטות הטיפול שלו, כך כנראה אתם תהנו מאחוזי הצלחה יותר גבוהים של טיפול מוצלח בהתמכרות.

קבלו סיוע נוסף ממכון הגמילה מקנאביס

מחקרים שנערכים לאחרונה בתחום הראו כי, חלה עלייה בשנים האחרונות באנשים המחפשים מתקני גמילה מקנאביס בעולם. ואם מסתכלים ספציפית על ישראל, הרי שמרכזי גמילה מסמים ואלכוהול ראו עלייה גם הם בשנים האחרונות. וכידוע, מציאת מכון גמילה מקנאביס יכול להיות קשה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, כגון מיקום, עלות וסוג הטיפול המוצע.

אם אתם לא בטוחים כיצד לבחור את מכון הגמילה הנכון לכם ביותר, יהיה כדאי לערוך פגישת היכרות עם מכון אחד, שני מכוני גמילה או יותר אפילו. כך תוכלו לקבל מספר פרספקטיבות, חוות דעת והשקפות טיפוליות שונות. לאחר בחינה מקרוב של מספר מכוני גמילה מסמים מומלצים, תוכלו כנראה לבחור בראש יותר שקט את המתאים לכם.

כתוב/כתבי תגובה