איך תשמרי על השולחן בפינת אוכל לאורך זמן?

בעולם של היום, הבית הוא אחד הדברים החשוב ביותר בחיינו. זה המקום שבו אנו נרגעים בסוף היום, אוהבים לחזור אליו ומבלים עם המשפחה והחברים שלנו. לכן עיצוב הפנים של הבית הוא היבט חשוב ביותר על מנת שנוכל להרגיש כמה שיותר נוח ונעים בבית ושהעיצוב יתאים לאופי ואורח החיים של דיירי הבית. אחד החלקים החשובים בבית הוא סלון הבית, שהוא החלל הראשון שרואה כל מי שנכנס לבית שלנו, המקום שבו נעשית מרבית האינטראקציה בבית בין בני הבית ושבו אנו מארחים.

אחד מהאלמנטים המרכזיים הנמצאים בחלל הסלון או סמוך לו היא פינת האוכל. כשאנשים בוחרים פינת אוכל מאוד חשוב להם לתת תשומת לב לבחירה של פינת אוכל שתתאים להם מבחינת העיצוב, מבחינת הפרקטיות וגם מבחינת האיכות. לכן פינת האוכל היא גם אחד הרהיטים היקרים בבית וחשוב לשמור על פינת האוכל בעיקר בעזרת מפת שולחן PVC.

הדרכים לשמור על פינת האוכל

להימנע ממגע ממושך עם מים – מים הם האויב הגדול ביותר של רהיטים מעץ. אפילו אם מדובר על עץ מלא ואיכותי. לכן יש למנוע מגע של מים עם פינת האוכל שלנו. כששוטפים את הבית, עדיף שהמים לא יגעו ברגלי השולחן והכיסאות של פינת האוכל, לגרוף ולייבש מהר את המים באזור פינת האוכל. אם נשפכו מים או משקה על פינת האוכל, יש לנקות ולייבש מייד.

להניח מפה או ניילון בזמן הארוחה – יש כתמים שאינם יורדים, גם כשמדובר על פינות אוכל. כתמים כמו תבלינים מסוימים או אוכל מסוים, וגם אם יש דרך להוריד אותם, זה באמצעות חומרים שעשויים לפגום בצבע או בעץ של פינת האוכל, לכן כדי למנוע זאת, בכל ארוחה יש להניח אחת מתוך מגוון מפות שולחן מיוחדות או ניילון כדי לשמור על פינת האוכל.

לא להצמיד לקירות וריהוט אחר – פינת האוכל לרוב נמצאת צמוד לקיר מסוים בסלון או בבית ונהוג להצמיד אותה עוד יותר לקיר כאשר לא משתמשים בה. כאשר מצמידים את פינת האוכל לקיר, זה עשוי לגרום לשפשוף והורדת צבע מהכיסאות אל הקיר ולשחוק את הכיסאות או שולחן פינת האוכל שצמודים לקיר.

 

כתוב/כתבי תגובה