סושי פירות – הטרנד החדש של השנה

סושי היא מנה מפורסמת ומוכרת בכל העולם, המגיעה היישר מהתרבות היפנית וכוללת בדרך כלל אורז, דגים, ירקות ואצות נורי שעוטפות הכל מסביב. סושי פירות הוא מעין מקבילה מערבית של מנת הסושי האותנטית, שהרעיון שלה הוא לקחת את העדינות ביחד עם עיצוב מסורתי יפני ולשלב אותם עם חומרי גלם אקזוטיים כמו פרי טרי, שוקולד, סוגים שונים של אגוזים ועוד. אצת הנורי הוחלפה בעלי סויה מיוחדים, הדג הוחלף בפרי טרי, וניתן להוסיף גם תוספות להעצמת המנה. התוצר הסופי המתקבל מזכיר לנו את הסושי שכולנו מכירים בצורה שלו, אך הוא צבעוני ומיוחד לא רק בעיצוב שלו אלא גם בטעם.

כיצד מכינים סושי פירות?

מסעדות רבות ואפילו שפים פרטיים התאהבו בסושי פירות והביאו אותו לשלמות. כמובן, ואף אחד לא יגלה לכם את כל הסודות שלו או מה בדיוק לשים בסושי פירות, אבל אתם בהחלט יכולים לנסות את מזלכם בקולינריה המודרנית ולהרכיב סושי פירות בעצמכם. תחילה בחרו את סוג הסושי שאתם מעוניינים להכין ואת חומרי הגלם שתזדקקו להם, לאחר מכן בחרו את צבע עלי הסויה, התוספות והרכיבו את הרולדה, השלב הסופי הוא לחתוך את הסושי ולהניח על מגש קבלת הפנים.

סושי פירות- סושי שגם הילדים אוהבים

יתרון נוסף שיש לסושי מפירות להציע עבורכם, היא העובדה כי גם הילדים שלכם יאהבו לאכול אותם. בטח לא פעם מצאתם את עצמכם בוררים מנות כדי להתאים אחת שכולם ייהנו ממנה. אין ספק כי גם הילדים הכי בררנים ישמחו לראות את המנה הצבעונים והמיוחדת הזו על שולחן החג, כקינוח לאחר ארוחה משפחתית, או פשוט כפינוק לכבוד הצלחה במבחן חשוב. סושי פירות לא רק ישמח את הילדים שלכם בצבעוניות ובעיצוב, אלא גם בטעמים מתוקים שכל הילדים אוהבים.

מה עוד כדאי לכם לדעת?

לאחר שאתם מכירים את סושי הפירות ואת התהליך להכנתו, יש עוד כמה דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון לפני שאתם מזמינים אחד כזה. כל סוגי סושי פירות של חברת טרופיקפרוטס הם טבעוניים לחלוטין, כשרים, ויכולים להיות גם ללא תוספת גלוטן, כך שהם יכולים להתאים למגוון רחב מאוד של קהלים. אפשר להוסיף למרכיבי הסושי תוספות שיפור כגון: שוקולד, עוגיות אוראו, קרם מאפה, פתיתי קוקוס, סוגי אגוזים ועוד. בדרך כלל המגשים מגיעים במגוון גדלים ויכולים לכלול פירות העונה, שוקולדים מובחרים, בלונים ועוד. המארז במראה יוקרתי ומעצב, עטוף בנייר צלופן מושך את העין ומכיל כרטיס ברכה גחמני, יכול להיות מתנה נפלאה עבור כל אירוע המתרחש בחייכם.

כתוב/כתבי תגובה