על החשיבות של דלתות כניסה לבית כנסת

על החשיבות של דלתות כניסה לבית כנסת

דלתות הכניסה לבית שלנו מספקות לו הגנה ומונעות מכל מי שאינו בן בית להיכנס פנימה במידה ואיננו חפצים בכך, קל וחומר שלתות בית כנסת. בית הכנסת נחשב אמנם למקום ציבורי אך עדיין חשוב להגן עליו ברמה הגבוהה ביותר כיוון שהוא בית משכנם של ספרי הקודש ושל ספרי התורה ואנו לא רוצים שאיש שאינו אמור להיכנס פנימה יכנס וישחית, יגנוב או יהרוס את החשוב לנו מכל זוהי הסיבה שחשוב לעשות בחירה נכונה כאשר אנו חושבים על דלתות בית הכנסת.

דלתות בית כנסת- הכניסה להיכל הקודש

כאשר אנו מסתכלים על דלתות ושאר ריהוט לבתי כנסת לרוב נראה דלתות המשדרות חוזק ועוצמה מצד אחד אך גם יופי שא נראה כמותו מצד שני. הדלתות הן אלו אשר מגינות על בית הכנסת מפני כל נזק אשר עלול להתרגש עליו וזוהי הסיבה שהן צריכות להיות חזקות ועמידות הן מבחינת המראה שלהן אבל הן מבחינת עוצמה שלהן במציאות. לרוב נבחר בדלתות עץ מסיביות שיעשו עבורנו את העבודה הזאת.

מצד שני בית הכנסת הוא היכל הקודש, הוא מקום משכנו של הקב"ה ולכן כאשר אנו בוחרים דלתות חשוב לבחור בדלתות יפות, יוקרתיות ונאות אשר יתרמו למראה הכללי של בית הכנסת ויאדירו אותו. הדלת היא החלק הראשון אותו יפגוש כל מתפלל ולכן המסר אותו הן מעבירות הוא חשוב מאוד.

בחירת דלתות כניסה לבית כנסת

דלת הכניסה מקדמת את פנינו כאשר אנו נכנסים לבית הכנסת. ביכולתה של הדלת להעביר מסר חזק מאוד הן של עוצמה והן של מראה מלא חן ויופי בדיוק כמו בית הכנסת עצמו. בחירת הדלת לבית כנסת חשובה מאוד כמו כן גם המושבים לבית כנסת חשובים מאוד ולכן עזרתו של איש מקצוע היא יותר מהכרחית בנושא זה.
אל תוותרו על הכוונה מקצועית.

כתוב/כתבי תגובה