פארק בבלי, תל אביב – יפו

פרויקט נדל"ן עצום שהולך להיבנות בשנים הקרובות באזור תל אביב, בוודאי יעשה רעש גדול בעולם הנדל"ן של ישראל אבל כמובן גם מחוצה לה. פארק בבלי, הפרויקט הגרנדיוזי הזה, הולך להפיח חיים בכל עולם הנדל"ן העתידי.

פארק בבלי, תל אביב – יפו 

אל בכל יום מוקם לו פרויקט נדל"ני רב עוצמה במימדים שלו כמו מה שקורה עכשיו בפארק בבלי בתל אביב יפו. אין ספק שהפרויקט יעשה באז גדול בתחום ורבים ינהרו כי לזכות להיות חלק מהפרויקט המטורף הזה.

פארק בבלי – מדוע המיקום חשוב? 

ראשית, הבה נבחן מדוע הקלישאה הספציפית הזו – ששלושת הגורמים החשובים ביותר בעת רכישת נכס הם מיקום, מיקום ומיקום – הפכה לפופולרית כל כך. רוב האנשים מחליטים לקנות נכס על סמך כמה הם אוהבים את הבית או הדירה, אבל אנשים גם קונים מגרש כשהם קונים נכס. 

ניתן לשפץ את הבית שעומד כעת על הקרקע, אך אינכם יכולים לשנות את המקום בו ממוקם הבית. עובדה זו, נראית בצורה הברורה ביותר בבתים פרבריים, שבהם מסומנים גבולות הנכס.

עם זאת, גם אם אתם קונים דירה בעיר, אתם משקיעים במיקום מסוים. בלוק עירוני, יכול להיות השקעה "טובה" או "רעה" בדיוק באותו אופן כמו השכונה של בית. 

מיקום הוא כח 

משמעות הדבר היא, כי המיקום הוא, לעתים קרובות, הכוח המניע החשוב ביותר מאחורי הערך של נכס. זה מקרה פשוט של היצע וביקוש: היצע דיור במקומות נהדרים מוגבל על ידי מספר הבתים במיקום זה.

פארק בבלי שממוקם באזור הנדל"ן הטוב בישראל, מוכיח שהמיקום הוא הכל היום ואם אפשר לקבל על המיקום גם בית מפואר אז למה לא?!.

כתוב/כתבי תגובה