השוואת חבילת טריפל בקליק – זה עד כדי כך פשוט

השוואת חבילת טריפל בקליק – זה עד כדי כך פשוט

ככל שעברו השנים הצרכנים הפכו יותר חכמים ובזכות העלייה של האינטרנט והמודעות לאפשרות להשוות מחירים בלחיצת כפתור יותר ויותר לקוחות מחפשים את חבילות התקשורת המשתלמות ביותר. כך למשל אדם הרוצה להשיג את חבילת האינטרנט הטובה ביותר נכנס לאינטרנט, מבצע חיפוש פשוט בגוגל או באתרי השוואת  מחירים כמו אתר "משתלם לי" למשל כדי לבצע השוואת חבילת טריפל ולמצוא את חבילת האינטרנט המשתלמת ביותר הן מבחינת מחיר והן מבחינת מהירות הגלישה ומשתנים נוספים של החבילה. התחרות בתחום, לצד התפתחות האינטרנט והעובדה שאנשים צרכנים חכמים יותר כיום החלו חברות התקשורת לשווק שירות הנקרא טריפל.

מהו טריפל?

טריפל הוא שירות תקשורת הכולל 3 שירותים בחבילה אחת: טלוויזיה רב ערוצית, טלפון קווי ואינטרנט כמובן. אין הרבה חברות תקשורת המסוגלות לספק שירותים אלה. בדרך כלל אלה יהיו סלקום TV, פרטנר TV, הוט ושת"פ בין יס לבזק בינלאומי כדי ליצור טריפל משותף. 

מהם הפרמטרים שנרצה לבדוק בהשוואת חבילות הטריפל?

  • מחיר – בראש ובראשונה אתם רוצים לבדוק את המחיר וכמובן מה הוא כולל. ההבדלים במחירים בין חברה אחת לאחרת עשויים להגיע לעשרות שקלים בחודש ויותר מה שעשוי להיות משמעותי מאוד בטווח של שנה.
  • מהירות הגלישה – לאיזו תשתית מחברים אתכם? מה מהירות הגלישה המקסימלית שתוכלו לקבל במסגרת החבילה ובכלל? האם זה מספיק לכם?
  • האם מדובר בטלוויזיה מבוססת אינטרנט או לווין? אילו ערוצים אתם מקבלים במסגרת החבילה?
  • הפתעות – האם המחיר הוא לטווח זמן מסוים שלאחריו הוא יעלה אוטומטית?
  • אקסטרות: האם תוכלו להתחבר לנטפליקס בלחיצת כפתור? (על אף שהתשלום על הנטפליקס בנפרד כמובן), האם החברה מספקת לכם הגנת סייבר על האינטרנט? מה כוללת החבילה לשיחות מהטלפון הקווי? האם אתם צריכים דקות שיחה לחו"ל בחבילה כדי להתקשר עם אדם קרוב? ועוד.

להשוואת מחירי תקשורת >>>

כתוב/כתבי תגובה