חלקי חילוף לרכב ששווה להכירב

חלקי חילוף לרכב ששווה להכירב

חלקי חילוף זהו צמד מילים אשר באופן אוטומטי מעורר בנו דאגה. לא עוד! חלקי חילוף לרכב אינם עוד הוצאה כספית גדולה או כאב ראש מתמשך. רפורמה חדשה של משרד הביטחון יכולה להקל על רכישה וייבוא של חלפים לרכבים. במאמר זה תגלו דלת סתרים שתוביל אתכם למגוון חדש של אופציות לחסוך כסף ולהוזיל משמעותית את העלויות בכל מה שקשור לחלקי חילוף. מוכנים להיחשף למידע שלא ידעתם קודם ועומד לשנות לכם את כל הגישה? קבלו.

חלקי חילוף לרכב – הרפורמה החדשה


בעבר, חלפים היו נתונים תחת הגבלות של יבוא ופיקוח באופן מחמיר. לא נאריך במילים כי זו נחלת העבר אבל המצב הישן הגדיל משמעותית את הדרישה לחלפים מקוריים וכך גם מחיריהם המשיכו לטפס. 

הרפורמה החדשה משנה את חוקי המשחק בתחום הייבוא האישי. אם פעם הייתה הגבלה במספר החלפים המיובאים בשנה, היום ישנה הקלה בנושא הייבוא האישי. כלומר, אם פעם כ-2,000 פריטים נדרשו לעבור את בדיקת התקן הישראלית, היום רק כ-70 פריטים זקוקים לאישור. זאת על מנת שהחלפים אשר אינם מהווים סכנה בטיחותית (מסננים, אלטרנטורים ועוד) יהיו קלים באופן משמעותי לייבוא (מה שמהר מאוד יוריד את המחירים בשוק).

הזמינו מצברים לרכב וחלפים אחרים >>>

איך זה עוזר לי בפועל?


הידיעה המרעישה הזו אומרת שהיום אתם יכולים לרכוש חלפים לרכב בעצמכם דרך ספקים שונים, וכמובן שבמחיר הרבה יותר זול ממה שהכרתם עד עכשיו. בתנאי שאלו אינם חלק מ-70 החלפים הנוגעים בבטיחות הנסיעה ברכב כמו רפידות הבלמים למשל. 

קבלו סוד נוסף במתנה – אחרי שגילינו את החדשות הנפלאות ואנחנו רוצים להזמין חלקי חילוף זולים לרכב שלנו, אך גם רוצים כמובן שהם יהיו איכותיים ואמינים. על כן חברים, הקפידו להזמין חלקי חילוף תואמי מקור. במשפט- אלו חלפים אשר עומדים בתקני הבטיחות, הם אמינים ואיכותיים וכן, יגיעו במחיר הרבה יותר נמוך.

כתוב/כתבי תגובה