שטיחים זולים – האם הם בתכל'ס יקרים?

שטיחים זולים – האם הם בתכל'ס יקרים?

יש אמרה ישנה שטוענת כי 'הזול הוא היקר', משמע: אם נקנה פריט זול בסופו של דבר נשלם עליו יותר החל מתשלום על תיקונים או שיפורים של הפריט, עד להחזרתו בשל חוסר תקינות ואבדן כסף וזמן. במקרים אחרים תתבצע השלכה של הפריט לפח במקרים והוא ייפגם כבר בשימוש הראשון מפני שאינו איכותי או יעיל. כמו כול פריט זול שנרכוש גם שטיח זול יתבלה מהר, יתרופף, ייהרס מיד בכביסה ולא ישמש אותנו כמעט, בעיקר במידה ונרכוש פריט שאינו איכותי. לכן רבים בוחרים שטיחים איכותיים בלבד. 

אז איזה שטיחים נחשבים זולים ולא איכותיים?

יש כמה פריטים שנחשבים פחות איכותיים מפריטים אחרים כשהכול תלוי באופן האריגה, בעבודת יד או מכונה, באיכות סיבי השטיח והצפיפות שלהם ובשאר משתנים טכניים. אם תבחרו שטיח בד שהצפיפות שלו אינה גבוהה – ייתכן שהשטיח ישמש אתכם לתקופה קצרה בלבד. לכן יש לשים לב לחומרים לצפיפות הבד, לאחריות ולשירות תיקונים שתוכלו לקבל במידת הצורך ע"י המומחים של החברה שממנה תרכשו את הפריט.
לחצו כאן והתרשמו ממגוון שטיחים איכותיים בעבודת יד!

ומה נחשב איכותי? 

יש מגוון רחב של שטיחי איכות החל מכאלה שנארגים בעבודת יד יש כמו שטיחי טלאים שמגיעים מאפריקה. השטיחים שמיוצרים בעבודת יד עוברים בדרך כלל שטיפה וצביעה ומאוגדים יחדיו כמו גם נתפרים בצפיפות ידי אומנים מומחים. עוד ניתן למצוא את  השטיח הפרסי המוכר והטוב שמחזיק מעמד עשרות שנים. כיום הפכו לפופולאריים שטיחים בלגיים שנארגים בצפיפות גבוהה ושטיחים מודרניים צפופים ואיכותיים שמתאימים למרחבים מסוגים שונים. בזמן שאתם רוכשים שטיח כדאי לשים דגש על הפרטים הטכניים ולוודא שאתם בוחרים פריט ראוי איכותי ונעים למגע.
מוזמנים להתרשם ממגוון שטיחים במבצע באתר של שטיחי ירושלים!

 

כתוב/כתבי תגובה