מעלון מדרגות ואן גוך

מעלון מדרגות ואן גוך

מעלון מדרגות ואן גוך הוא אחד המוצרים המבוקשים והנמכרים ביותר. מדובר על מעלון מדרגות אשר פותח מתוך מטרה להועיל לנכים ולמוגבלים, ולאפשר להם להוסיף לגרם המדרגות תוספת ייעודית אשר תאפשר להם לעלות ולרדת בכוחות עצמם ועם עזרה מינימלית. ואכן, מעלון מדרגות ואן גוך מביא תועלת עצומה, והוא פקח את עיניהם של נכים רבים אשר גילו מחדש את היכולת שלהם לעלות ולרדת במדרגות.

 

לאילו מקומות זה מתאים?

ככלל כל מעלון מדרגות נועד לפתור את הקושי שמצב גרם מדרגות לנגד הנכה. ואכן, יש מגוון מקומות בהם מתאים יהיה להתקין את המעלון. זה יכול להיות בית פרטי בעל יותר ממפלס אחד, זה עשוי להיות בית מגורים בבניין משותף בו יש חדר מדרגות. מעלון מדרגות ואן גוך יוכל לענות גם על הצורך של הנגשת בתי עסק או משרדים לנכים. כיום עולה המודעות לעניין חשוב זה, וגם מבני ציבור רבים משקיעים משאבים להתאמה ולהנגשת השטח לנכים. מעלון מדרגות ואן גוך משמש עבור צורך זה, ומאפשר לנכים לעלות למרכזים מסחריים, למרפאות ולמכונים שונים.

 

לבחור את המתאים ואת הטוב

בבואנו לרכוש מעלון מדרגות יש לשים לב כי קיימים מוצרים לא מעטים. לכל מעלון יש מאפיינים מייחדים ותכונות משלו. ועלינו לוודא כי אנו בוחרים את המוצר המתאים והנכון ביותר. יש להתייחס למספר נקודות:

  • שימושיות ונוחות – חשוב כי המעלון יהיה נוח ומתאים לנכה שעתיד לעשות בו שימוש. יש סוגים שונים של מעלונים והתאמה לשימוש העתידי חשובה.
  • התאמה לשטח – יש להתייחס לשטח ולנתונים במקום כדי לבחור בקפידה מעלון שישתלב ויציע מענה מתאים.
  • עיצוב ומראה – חשוב לנו שהמעלון ישתלב בשטח ולא יצרום לעין – שהוא יהיה מעוצב ונאה.

לפרטים נוספים וייעוץ על ידי מומחה, פנו עוד היום לחברת pisgalift.

כתוב/כתבי תגובה