אסוס או אליאקספרס איפה תקבלו יותר הנחה?

אסוס או אליאקספרס איפה תקבלו יותר הנחה?

מבין כל מדינות העולם, הישראלים נמצאים בטופ של הפירמידה בכל הקשור לרכישות אונליין.

זה קל, פשוט, ואין צורך להידחק עם אנשים בקניון. ישנן חברות ענק רבות אשר יציעו לכם במהלך קנייה אונליין, הרבה מאוד הטבות וקופונים שאולי לא הייתם ערים לקיומם.

באילו חנויות מקבלים יותר הנחה?

למעשה בכל אותם אתרי קופונים תינתן לכם האפשרות ליהנות מהקופונים, ומרבית החברות הגדולות אכן מציעות את זה.

בין אם מדובר באליאקספרס או אסוס, תמיד תוכלו למצוא מוצרים במחירים מוזלים. יהיה עליכם ללחוץ על קוד קופון אסוס, כך תוכלו לנצל הפתעות אותן מציעות החנויות השונות.

השוואה בין החנויות

אם נשווה את אתר אסוס לאתר אליאקספרס, צריך לקחת בחשבון שמרבית המוצרים אותם אנו רוכשים מחברת הענק הסינית, מלכתחילה יותר זולים, למשל מהביגוד בחנות אסוס.

אולם שתי חברות הענק, הן אליאקספרס והן אסוס, כן פותחות במבצעים, מציעות קוד קופון AliExpress שכדאי לנצל אותו, הסכום הכולל בקופה יהיה נמוך יותר מבדרך כלל.

קופונים על פי העונה

חברת אסוס למשל, מציע אלפי פרטי לבוש לגולשים שלה, ונוטה לפתוח במבצעים על פי עונות השנה. זוהי דרך מצוינת לקנות חכם, להיות צרכן ערני ונבון, ולהשיג את המוצר בו הוא מעניין בפחות כסף, לעיתים הפערים הינם משמעותיים ביותר.

למה אנחנו כל כך אוהבים מבצעים?

זוהי שאלה שקל מאוד לענות עליה. כאשר יש מבצעים תמיד הצרכן מרגיש שבית העסק לא מנצל אותו, שהוא הולך לקראתו, ואכפת לו מקהל היעד שלו. בצורה זו ניתן גם להגיע לקהלי יעד נוספים.

זוהי עוד דרך למשוך קהלי יעד קיימים וחדשים, שיודעים מראש שאף אחד לא עובד עליהם ואין שום אותיות קטנות, למעט תוקף המבצע או קוד קופון.

כתוב/כתבי תגובה