ויברטור VS דילדו – מה כל אחד יעניק לך

ויברטור VS דילדו – מה כל אחד יעניק לך

במה כדאי לבחור בוויברטור או דילדו? חנויות סקס עמוסות לעייפה במוצרים שונים, אבל אתם צריכים לבחור את מה שמתאים לכם מכול. לכן הכנו עבורכם סקירה ופירוט על כל מוצר וטיפים לבחירה נכונה. 

דילדו

מוצר מעולה ופופולארי משום שהוא מעוצב כאיבר מין גברי והוא מיוצר בגדלים שונים ארוכים ועוביים שונים. דילדואים עובדים על רטט באמצעות בטריות או חשמל והם יכולים גם להיות פסיבי ולאפשר החדרה של המוצר לווגינה או החדרה אנאלית והנאה מחדירה ממש כמו ביחסי מין עם גבר. 

ויברטור

מוצר שנועד יותר לרטט דגדגני עם פחות חדירה. המוצר לא חייב להיות מעוצב כאיבר מין זכרי כמו דילדו אבל הוא בהחלט יבצע את העבודה. 

עיצוב ויברטור הוא הרבה יותר מגוון מדילדו והוא יכול להראות כמו אצבען או פרפר ואפילו כמו ביצה או ברווז. יש ויברטור שנראה כמו שפתון או מג'ק וונד שנראה כמו שרביט. מוצרי סקס כאלה יכולים להראות גם כמו משחק בצורה גלידה מסיליקון והם עובדים ומגרים את כל החושים תוך עבודה על הדגדגן ועל נקודת הגי'. 

חשוב לדעת שכיום יש גם ויברטורים מצוינים לגברים. 

בנוסף לכך, סוגים שונים של רוקט פוקט שיאפשרו לך עינוג דגדגן באופן שקט על ידי רטט ועבודה שקטה ומופלאה של המוצר על הגוף והנקודות החשובות והמענגות שלו.

אז במה בוחרים?

כשאתם מתלבטים בין דילדו לוויברטור מומלץ להכנס לחניות סקס באינטרנט ולבחור מוצר שמתאים לצרכים שלכם, שעובד על סוללות, מתחבר לאפליקציה מחיר מוצר איכותי שקט ומספיק קטן וקומפקטי שתוכלו לקחת אותו לכל מקום גם שאת מתארחים אצל אנשים בחגים. אם את/ה רוצה עינוג משני סוגים, בחר/י גם דילדו וגם ויברטור – כי על הנאה אישית לא מתפשרים!

כתוב/כתבי תגובה