חליפת הגנה למעלית מעץ – כל מה שאתם צריכים לדעת

חליפת הגנה למעלית מעץ – כל מה שאתם צריכים לדעת

כאשר אתם מסדירים חליפה למעלית מעץ כדאי שתעשו זאת אצל משווקי חליפות מקצועיים וזאלצורך הגנה איכותית. מומלץ גם שתעשו זאת תוך כדי אפיון מלא של המעלית הקיימת. סט ההגנה המושלם למעלית שלכם יבטיח את ההגנה הטובה ביותר ואת שלמותה.נושא של חליפת הגנה למעלית מעץ היא נושא שחשוב לדעת איך לבצע אותו, ומיד תדעו את כל הפרטים בתחומו.

חליפת הגנה למעלית לנוסעים – זה חשוב לבטחון הדיירים שלכם

מיגון מעלית איכותי ובטיחותי משרת את הדיירים בבניין המגורים ואת המשתמשים בבניין המשרדים. ניתן לבחור חליפת הגנה למעלית שעשויה מבד, או חליפת הגנה למעלית מעץ המבוססת על עץ דחוס שאין לו רגישות למים והוא אף מאפשר בטיחות מרבית. כאשר מדובר על עץ, ההתקנה מיישמת הגנה מלאה בין קירות המעלית עם יכולת לעץ מהודר או בעל אפשרות לעיבוד שבבי המעניקים מראה חדשני יותר. כאשר מדובר על בד, הבד הוא ספוגי ובחלקו האחורי ישנה קשיחות המעניקה את ההגנה הרצויה למעלית על מנת שתהיה בטיחותית ואיכותית.

חליפת הגנה למעלית לספקים – לא פחות חשוב ממעליות מגורים

מיגון המעלית עבור ספקים הוא מיגון המתאים למעליות שיש בהן תנועה מרובה של פועלי בניין ושליחי משא עבור ספקים. חליפת הגנה זאת היא חליפה שחייבת להיות חזקה מאד ופי כמה מהחליפה הרגילה שכולנו מכירים. גם מדובר בעיצוב פחות אסתטי לעין לצורך העניין הספציפי הזה. הדגם המומלץ במקרה זה הוא חליפה משעם, אותו שעם שממנו עשוי פקק היין המחוספס שכולנו מכירים.

חליפת הגנה שלמה מחומר שעם יוצרת שכבה חזקה שאפילו פטיש של 5 ק"ג לא יעבור אותה ומעניקה בטיחות עוצמתית במידה משמעותית. זוהי חליפה העוטפת את כל המעלית, פרט ללוח הכפתורים מן הסתם, אך בשל המידה העבה הם נעשים עמוקים ולא אפשרי לחדור אליהם עם כלי עבודה וקסדות אלא רק עם ידי הנוסע, ולכן לשם מכוונים כאשר מתקינים מיגון מעלית לשימושם של ספקים על מנת שהכפתורים לא ינזקו, והמעלית תשמור על בטיחותה בהתאם.

חליפות הגנה בהתאמה אישית – הן קיימות ובמיוחד בשבילכם

חברת דקו שילד היא חברה וותיקה בתחום ומובילה בסטנדרטים הגבוהים ביותר מוצרי מיגון מעליות, ומעל הממוצע. החברה מייצרת חליפות הגנה למעליות מעל עשור. דקו שילד לא מתפשרת באיכות המוצר ומספקת חליפות הגנה למעליות מהחומרים הטובים ביותר הנבחרו בקפידה, וברמת גימור גבוהה ביותר המעניקה הגנה אפקטיבית ומראה אסתטי גם לטווח הרחוק.

בדקו שילד אנו משווקים מיגון מעליות מכל סוג לכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד, חליפה משעם לספקים ועוד. החליפות של חברת דקו שילד בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ובהגנה מירבית.

המוצרים של חברת דקו-שילד מעניקים לתא המעלית שלכם הגנה אמיתית ויעילה מהטובות בשוק ולא רק למראית העין ובמערכות המצוידות בכל המרכיבים, גם הקטנים ביותר, שבזכותם תא המעלית לא רק מוגן לחלוטין, אלא נשמר לזמן רב.

בשנת 2008 פיתחנו בדקו שילד את שיטת המוטות הטלסקופיים הפריקים בעלי המנגנון האוטומטי להתאמת עוצמת ההידוק לקירות המעלית. במהלך השנים המשכנו לפתח ולהמציא סוגים שונים של מערכות הגנה מתקדמות, על מנת לספק מענה לצרכים העדכניים של צוותים טכניים ומנהלי בניינים.

כתוב/כתבי תגובה