החלפת רצועה להליכון – איך עושים את זה

החלפת רצועה להליכון – איך עושים את זה

ההחלטה לשמור על כושר היא החלטה מבורכת. ישנם אנשים שירשמו למכון כושר או לחוג ספורטיבי מסוג כזה או אחר, בעוד שאחרים יבצעו את האימון כושר שלהם פשוט על יד רכישה של אביזרי כושר מתאימים. אחד הנמכרים ואהובים הוא ההליכון, שבעזרתו ניתן לרוץ למרחקים מבלי לצאת את הבית. אחת מן התקלות הנפוצות של הליכון היא רצועה שחוקה, וכאן זה חשוב להבין כיצד את הרצועה מחליפים.

צרו קשר עם יוני תיקון הליכונים.

 

מהיכן רוכשים רצועה חדשה

חברות שמבצעות שיווק ומכירה של הליכוני ספורט לרוב גם יחזיקו חלקי חילוף ואף יציעו את האופציה של תיקוני הליכונים עד לבית הלקוח במידה וחלק מסוים כבר לא תקין וזקוקים להחלפה. דבר זה נכון גם עבור הרצועה של ההליכון שנשחקת לאחר כמה שנים של שימוש תדיר. זה דבר טבעי לחלוטין וצריכים לדעת כי זו אחת מן ההוצאות עבור תחזוקה של מכשיר ריצה ביתי וגם כזה שנמצא בחדר כושר של מכוני כושר או כזה שנמצא בחדר כושר בבנייני קומות יוקרתיים.

 

מי מבצע את ההתקנה

יש אנשים שמעדיפים לבצע רכישה של הרצועה בלבד על מנת לבצע את ההתקנה באופן עצמאי, וישנם כאלה שיזמינו את השירות של המתקנים על מנת שזה יוכל להתקין את הרצועה בדיוק כפי שצריך. דבר זה חשוב מאוד מכיוון שהתקנה לא נכונה של הרצועה יכולה לא רק להסב נזק למכשיר הריצה עצמו, אלא ליצור סכנה של ממש בשעת השימוש בהליכון עם רצועה שעליה רצים ואינה מותקנת כפי שצריך.

מסקנה, צריך לדעת לא רק איזה סוג של הליכון מומלץ לרכוש, אלא חשוב לא פחות להבין מה עושים מבחינת תחזוקה של אותו מכשיר ספורט שעולה לא מעט ומחזיר את ההוצאה בכל אימון ואימון שנעשה איתו.

 

לחצו כאן כדי ליצור קשר עם טכנאי הליכונים.

כתוב/כתבי תגובה