אימוני קרב מגע לילדים

אימוני קרב מגע לילדים

כמו כל סוג כושר או פעילות גופנית, גם אימוני קרב מגע לילדים והעיסוק באומנויות לחימה בכלל, תורם רבות לבריאות הגוף והנפש של הילד. הם תורמים רבות לגוף הילד ביציבה נכונה, פיתוח מודעות, גמישות, חיזוק הגוף, משמעת עצמית וביטחון.

אימוני קרב מגע לילדים ובכלל, כוללים סוגי אמנויות לחימה שונות. קרב המגע עצמו מורכב מהקרב הבסיסי שפותח במקור עבור לוחמים בצבא, למקרים בהם הם יצטרכו להשתמש בנשק קר, פנים אל פנים מול האויב.

קרב מגע

בשנים המאוחרות יותר פותח קרב המגע בשילוב עם שיטות לוחמה נוספות כמו ג'ודו וג'יו ג'יטסו. על מנת שכל אזרח יוכל ללמוד את אומנות קרב המגע, לחיזוק הגוף ופיתוח יכולות הלחימה. כאשר אנחנו עושים אימוני קרב עם מדריך קרב מגע לילדים שלנו, אנחנו מפתחים את יכולותיהם באופן שיעזור להם הרבה מאוד במהלך חייהם.

למה כדאי ללמד את הילדים שלנו קרב מגע? בנוסף לכל מה שכבר נאמר כאן, יכול להיות שזה ממש יבוא לידי שימוש לילד שלכם ואפילו יציל אותו בכל צרה שלא תבוא. אנחנו לא יודעים תמיד איפה הילדים שלנו מסתובבים, מי החברים שלהם? מי רוצה להתנכל אליהם וכדו'.

הגנה עצמית

הידע של הילד יכול לבוא לידי שימוש במקרים אלו, בהם הוא יהיה לבדו בשביל עצמו. כמו כן, אימוני קרב מגע לילדים יכול להוות גם אימון כושר מצוין עבורם. זה חד משמעית מחזק את הגוף, ובהדרכה נכונה, הוא בונה את השרירים ואת הגוף כולו בצורה נכונה.

למי מביננו שדואג שאולי ילדיו ישתמשו בידע החדש שהם רכשו – לאלימות, אין לכם מה לדאוג. לימוד נכון על ידי מדריך מוסמך ומקצועי כמו אצל Team Pavel, תוך הכוונה נכונה, ילמד את הילדים שלנו איך משתמשים בכלים שלהם בצורה חכמה.

כתוב/כתבי תגובה