מתי תדעו שאתם זקוקים לשירות חיתוך שורשים בצנרת?

מתי תדעו שאתם זקוקים לשירות חיתוך שורשים בצנרת?

איך נדע מתי יש צורך להזמין שירות חיתוך שורשים בצנרת? בעצם מה זה משנה לנו מה מתרחש בתוך הצינור? ובכלל, מה פתאום יש שורשים בצנרת, איך הם הגיעו לשם? הבה נעשה סדר בנושא ונבין. כמובן שכאר מתקינים צינורות ביוב אין בם זכר לשורשים.

רק מה, במהלך השנים עלולים צמחים שגדלים מעל פני השטח להכות שורש אל תוך הצינור. בתחילה השורש דקיק והוא מצליח למצוא לעצמו מעבר בקו תפר שקיים בין חלקי הצינורות. בהמשך הוא נהנה מהמים והלחות שקיימת במקום בתמידיות, הוא מתעבה ומתפתח עד שנוצר מצב של חסימה חלקית או מלאה בצנרת.

סתימה או הצפה – הצורך לקבל שירות חיתוך שורשים

במידה והתרחשה תופעה של שורשים בצנרת הדבר עשוי להתבטא באופנים שונים. זה יכול להיות הצפה של מי ביוב בגין הסתימה שאינה מאפשרת מעבר, זה יכול להיות פיצוץ בצנרת ויכול להיות פינוי איטי וממושך מאוד של מי הביוב. כל אלו מאותתים שמשהו לא תקין בצנרת ולכן לא מתאפשרת הולכה של המים.

בכל מקרה כזה יהיה צריך לבצע בדיקה מעמיקה של הצנרת כדי לזהות מה קורה בצנרת ואיך נכון לטפל בנעשה שם. 

בדיקה יסודית במכשור מתקדם

בכל מקרה שמתעורר חשד שיש שורשים בביוב צריך לפנות אל נותן שירות לשם ביצוע בדיקה. הבדיקה תכלול תמיד שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים אשר המטרה שלהם היא לזהות את מקור הבעיה ואת המקום בו יש שורשים. בהתאם למה שמתגלה בבדיקה צריך לבצע את העבודה הנחוצה על מנת לחתוך את השורשים ולפנות אותם מהצנרת ביעילות, ראו לדוגמה צילום וחידוש צנרתאינסטלטור מקצועי ובעל מכשור מתאים יחתוך את השורשים וגם יפנה אותם, ויוודא כי הצנרת תקינה וראויה לשימוש. 

כתוב/כתבי תגובה