אלרז מכונות שטיפה, מדוע לבחור בנו?

אלרז מכונות שטיפה, מדוע לבחור בנו?

אם אתם מחפשים מכונות שטיפה, אבל מצד אחד התקציב שלכם אינו מאפשר רכישה של מכונה חדשה לשטיפה בלחץ מים, אנו באלרז מכונות שטיפה, נוכל להציע פתרונות אלטרנטיביים אשר ישרתו אתכם ולא יהיו פחות טובים. תוכלו לרכוש מאתנו מכונות שטיפה מיד שנייה, או מכונת שטיפה מחודשת ועוד באחריות והמחיר מאוד אטרקטיבי. גם השכרת מכונות לשטיפה בלחץ מים, תוכלו לשכור מאתנו, אם מדובר בפרויקט קצר. תוכלו גם לבצע ליסינג למכונת שטיפה באמצעותנו. למעשה, מסלול ההשכרה שלנו, מאפשר ללקוחות להשתמש בפתרון ניקוי מהמתקדמים ביותר מבלי לספוג הוצאה גדולה של רכישת מכונת שטיפה וכן, ניתן יהיה להוסיף מכונות נוספות של שטיפה בלחץ אם מדובר למשל בפרויקט גדול, או בחברת ניקיון אשר מעוניינת לרכוש עוד מכונות ניקוי.

מה השיקולים שלנו בייעוץ ללקוחות לרכישת מכונות שטיפה מקצועיות?

 השיקולים של חברת אלרז מכונות ניקוי ושטיפה, הם התקציב, סוג המכונה הדרושה לפי גודל השטח ומשימות הניקוי. אנו מלווים את לקוחותינו בבחירה מושכלת ומתאימה של מכונות שטיפה בלחץ מקצועיות מהמותגים הטובים והמתקדמים בעולם. אנו שואלים את השאלות המתאימות, על מנת לדעת מהי המכונה האידיאלית ללקוחות השונים על פי הנתונים הספציפיים של השטחים שהם מעוניינים לנקות על בסיס קבוע.

אילו מוצרים חברת אלרז משווקת ומדוע זה כה משתלם?

חברת אלרז מכונות שטיפה מקצועיות, משווקת מכונות שטיפה בלחץ מחברות ומותגים ידועים, המכונות הן מגוונות, כך שתוכלו לרכוש גם מכונה לניקוי ספות , ריפודים ושטיחים, מכונות טאטוא תעשייתיים, מכונת קיטור סטרימר, מכונות לשטיפת רצפות,שואבי אבק תעשייתיים, מכונות פוליש וליטוש, מכונות לניקוי חלונות, אביזרים וחלקי חילוף לכל סוגי מכונות הניקוי, חומרי ניקוי מקצועיים. את חומרי הניקוי המקצועיים שלנו, נשמח לשווק לכם, לאחר שנייעץ לכם, איזה חומר ניקוי עליכם לרכוש בהתאם לסוג הניקוי. אנו מספקים הדרכה וליווי צמוד ללקוחות שרוכשים מאתנו מכונות ניקוי מכל הסוגים.

מדוע אנו נחשבים לחברת הדגל של מכונות השטיפה והניקיון בישראל?

חברתנו עוסקת מעל ל- 20 שנה בשיווק וייבוא של מכונות שטיפה וניקוי מהמובילות בעולם. אנו מספקים מכונות לניקוי ושטיפה בלחץ שמותאמות לצרכי השוק הישראלי. בין היתר, אנו אף מספקים שירו תיקונים מקצועי וזמין, כאשר אנו מאפשרים תיקון בבית הלקוח, כאשר אנו מחזיקים בצוותים עם ניידות שירות אשר מגיעים לכל האזורים בארץ. אנו פיתחנו את סדרת הדגל של מכונות השטיפה בלחץ מים אשר מיוצרות באיטליה באמצעות חברת MAXI ואת הדגם האיכותי של חברת POLITECNO.

לאילו לקוחות מוכרים אנו מספקים שירות?

לקוחות ידועים, הם הערובה לאיכות של חברה. זו הסיבה כי אנו בחברת אלרז מכונות שטיפה, מספקים שירות מזה שנים רבות ללקוחות קבועים וידועים כגון: דלק, דלק אלקטרה אורט,אלביט מערכות, מרכז רפואי שמיר, אסותא, אלקטרה אוטו שי, דינה סיבוס, צה"ל  ועוד רבים ידועים אחרים.

אז מה היתרון שלנו מול חברות יבואניות אחרות למכונות שטיפה בלחץ?

היתרון שלנו מול חברות אחרות הוא שאנו מציעים פתרונות רבים ומגוונים של מכונות שטיפה למשימות ניקוי שונות. כמו כן, חברתנו מספקת מטאטאים חשמליים, מכונות לניקוי ריפוד ושטיחים, שואבי אבק תעשייתיים, מערך של חלקי חילוף לכל סוגי מכונות שטיפה. אנו מחזיקים באביזרים ומשאבות לחץ של החברה האיטלקית המובילה בעולם HAWK. מערך השירות שלנו, מגיע לכל אזור בארץ, מדן ועד אילת אנו מחזיקים בצוות של טכנאי שטח מקצועיים אשר מצוידים בניידות שירות. אנו מחזיקים גם בסוכני שטח, אשר מגיעים ללקוחות, מבינים את הצרכים של כל לקוח ומתאימים פתרון מושלם לצרכיו השונים.

אילו מותגים  בתחום מכונות השטיפה בלחץ חברתנו מייבאת באופן בלעדי?

חברתנו מחזיקה במותגים מובילים של מכונות שטיפה וניקוי והיא היבואנית הבלעדית שלהם. ותגים אלה הם: RAMEX,RCM,IDROMATIC,SANTOEMA, DACH CLEAN, PRO, LEGENDS OF BRANDS  ועוד. אנו מייעצים ומסבירים ללקוחותינו את השימוש הנכון והטיפים לתחזוקה נכונה של מכונות השטיפה בלחץ ושאר הציוד שאנו משווקים לקהל הרחב של לקוחותינו בכל הארץ.

כיצד הפכנו לחברה הגדולה ביותר בשוק מכונות השטיפה?

החזון של מנהל חברת לרז מכונות שטיפה מקצועיות, היה לגרום לחברה להיות הראשונה בגודלה בשוק וכתובת אמינה לייעוץ ופתרונות בתחום הניקיון והשטיפה, הן למגזר בעסקי והן למגזר הפרטי. חברתנו מהווה היום 50% ממכונות הניקוי בארץ. לקוחותינו הם בחלקם הגדול לקוחות ידועים כגון: משרדי ממשלה, גופים ציבוריים, מפעלים וחברות מהמובילות במשק בישראל ואנו מספקים שירות לאלפי לקוחותינו בכל הארץ.

מדוע מפעלים רבים פונים אלינו לרכישה וייעוץ למכונות שטיפה בלחץ מים?

הרבה מפעלים בארץ, פונים אל חברת אלרז מכונות שטיפה בלחץ, היות והם מכירים בוותק והמוניטין של החברה אשר קיימת מעל ל-20 שנה. צוות הייעוץ שלנו, מתאים מכונות שטיפה בלחץ מים קרים / חמים, לנפח העבודה ולגודל המפעל.בגלל שקל להתבלבל ולהיאבד בין כל המגוון הרב של מכונות השטיפה השונות, אנו באלרז מכונות שטיפה מתקדמות, מציעים ומתאימים את מכונת השטיפה האידיאלית לכל לקוח, בדיוק כמו כפפה ליד. אנו מתאימים מכונות שטיפה תעשייתיות עם מפרט טכני מתקדם שמתאים לצרכים של כל בעל מפעל שמעוניין בניקיון, היגיינה ובטיחות העובדים במפעל, כאשר יש לנקות כתמי שמן  שנוצרו מהמכונות במפעל.

לאילו משימות אנו מייעדים את מכונות השטיפה התעשייתיות שלנו?

אנו מספקים מכונות שטיפה תעשייתיות לשטיפת רצפות במפעלים לייצור, בתי מלאכה ועוד מרחבם תעשייתיים וכן, למשימות ניקוי כמו: שטיפת מכונות, רכבים, קירות, חיפויי חוץ ועוד. אנו שמים דגש על בחירה נכונה של מכונת שטיפה מתאימה. זו הסיבה, כי אנו מספקים ליווי וייעוץ צמוד.הצוות המקצועי שלנו, עומד לשירותכם ויסייע לכם לבחור את המכונה האידיאלית לשטיפה בלחץ בהתאם למאפייני הלכלוך שעימם אתם צריכים להתמודד, לדוגמא: שמנים, כתמי בטון, חומרים כימיים למיניהם, כתמי צבע ועוד. חברת אלרז מכונות שטיפה, היא יבואנית ומשווקת רשמית של מגוון מותגים ידועים בעולם של מכונות ניקוי ומחזיקה בציוד הטכני הטוב בעולם.

כתוב/כתבי תגובה