טיולים בקפריסין

טיולים בקפריסין

מאירוח של כמה מהאתרים ההיסטוריים ביותר בעולם ועד לתרבות הים תיכונית התוססת – הקסמים הרבים של קפריסין, הופכים אותה ליעד שאי אפשר לעמוד בפניו. הנה כמה סיבות מטעם Kapriza מדוע אתם צריכים לכלול את האי החם הזה ברשימת הנסיעות שלכם.

טיולים בקפריסין 

קפריסין, ממוקמת בצומת דרכים של שלוש יבשות – כתוצאה מכך, המטבח שלה הוא תערובת ועידון של מגוון השפעות דרום אירופאיות, מזרח תיכוניות ומרכז אסיה. 

המקומיים, ידועים כאוהבים ירקות, וזה בא לידי ביטוי במספר מנות הירקות המוגשות – בין אם מטוגנות או כאלה הנאכלות באופן אחר, מוגשות קרות בשמנת או עם יוגורט, או קודם מיובשות ואחר כך מבושלות, הבחירה היא שלכם.

חופשה שלא תוכלו לשכוח 

חופשה בקפריסין, לא תהיה שלמה בלי הממתקים המסורתיים שבה. גם הקפריסאים הטורקים וגם הקפריסאים היוונים, מתענגים על הכנת קינוחים על ידי טבילת מחרוזת אגוזי מלך או שקדים במיץ פירות – בעיקר ענבים – עם דבש, לפני שהם משאירים אותם לייבוש בשמש. 

ממתקים "סירופיים" אלו ואחרים, קלים להכנה ומוגשים לרוב לצד קפה או תה. אתם יכולים למצוא אותם במהלך סיורי אוכל בקפריסין, בשווקים או בצירי תנועה מרכזיים.

קפריסין – יעד מושלם לטיול משפחתי 

למרות שזה כנראה לא הבחירה הראשונה כשזה מגיע ליעד לטיול (בשל המרחק שלה ממדינות אירופה אחרות והעובדה שזה אי, אז אתם לא יכולים פשוט "לקפוץ" לשם מתי שתרצו..), ברגע שאתם באמת מגיעים לשם, בטח תשאלו את עצמכם מדוע לא חוויתם טיולים בקפריסין הרבה קודם לכן. 

חופים יפים, מסיבות פראיות, מטבחים טעימים.. הם רק חלק קטן מהדברים המרגשים שקפריסין מציעה. מעבר לזה, קפריסין היא האי השלישי בגודלו בים התיכון והחופים של קפריסין, הם מיעדי התיירים המעניינים בעולם.

כתוב/כתבי תגובה