קורס מכירות – ללמוד את רזי המקצוע!

קורס מכירות – ללמוד את רזי המקצוע!

קורס מכירות נועד לתת הכשרה ספציפית ומדויקת לאנשים בצוות שלכם או אתם חברה של אדם אחד, לכם עצמכם, כדי שתוכלו להוביל שיחת מכירה ביתר בטחון, שתדעו באמת מה לעשות כדי להוביל את הלקוח לסגירה.

בכל מכירה עומד בסיס אחד שהוא בעצם האתגר ועליו נסובים כל שיטות המכירה הקיימות. האתגר הוא לא לדחוף ללקוח בין אם הוא צריך ובין אם הוא לא צריך, ראשית משום שזו דרך לא מוסרית בעליל והיא גם לא מוכיחה את עצמה בטווח הארוך. אז מה כן? האתגר הוא להניע לפעולה את הלקוח, בזמן שאנשים נוטים בדרך כלל לדחות הוצאת כספים בשל טענות ואמתלות שונות.

אז איך תלמדו את רזי המקצועי? איך נהיים אנשי מכירות תותחים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

קורס מכירות:

במכירות כמו בתחומים רבים, המדד לכמה אתם אנשי מכירות טובים הוא כמה אתם מצליחים להוביל שיחות מכירה בצורה חלקה ועד כמה המכירה היא בצורה כזו שהלקוח מוכר את המוצר לעצמו.

כלומר, אתם מצליחים לשקף ללקוח בצורה מדויקת וחיה את המצב שלו, עד שהוא מבין בעצמו שהוא לא רוצה להישאר אפילו עוד רגע אחד במקום הזה והוא מוכן לרכוש את הפתרון שיש לכם להציע לו.

כמובן שאם המוצר לא מתאים ללקוח, עליכם להבהיר לו שזה לא מתאים לו כרגע ואולי בעתיד תהיה התאמה. למכור ללקוח מוצר לא מתאים, מוביל לכך שהלקוח בסופו של דבר יהיה מאוכזב מה ששום חברה אינה רוצה.

ההתמקצעות במכירות אינה נובעת מהקורס עצמו למרות שהוא ייתן לכם את היסודות הנכונים. ההתמקצעות היא מהשטח. מניהול שיחות מכירה בפועל. לשמוע לא ולתקן עד שתגיעו לתוצאה הרצויה.

 

מוזמנים לפנות אלינו – http://alro.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה