חמאם טורקי – לחוויה רגועה ונעימה

חמאם טורקי – לחוויה רגועה ונעימה

ייחודו של החמאם הטורקי הוא סאונה יבשה שמפלסי וקירות שיש מקיפים אותה. זאת בניגוד לסקנדינביה למשל שבה מתחם הסאונה עשוי מעץ. אדי המים החמים שעולים מעלה מסייעים לתהליכים רבים בגוף כמו ניקוז רעלים ופתיחת נקבוביות אשר תומכים בשיפור מראה העור. החמאם הטורקי מספק לכם חוויה רגועה ונעימה.

 

אדי המים של החמאם הטורקי

במהלך השהייה בחמאם הטורקי הגוף שלנו מזיע וכאן נוצרת שרשרת של תהליכים שמיטיבה מאוד עם הגוף שלנו. שכבות של תאים מוסרות והעור שלנו עובר מעין תהליך של פילינג על שכבת העור החיצונית שלו. תהליך זה שנקרא גם פילינג-באדים הוא שונה מפילינג אצל קוסמטיקאית משום שאין כאן מעורבות בחומרים שמורחים על העור, אלא קסמם של המים הוא שפועל כאן במלוא העוצמה.

 

היתרונות לנפש

לצד היתרונות הבריאותיים לעור ולתהליכים הפנימיים שבגוף החמאם הטורקי מיטיב בהיבט הנפשי גם כן. שהייה בחמאם משפיעה על רמות הרוגע והשלווה שבגוף.

 

שדרוג הטיפול בחמאם

כדי להאיץ את התהליכים שקורים בעקבות אדי המים שבחמאם תוכלו לשלב את השהייה עם טיפול שמנים והברשה של העור. שמנים מיוחדים ומברשות טיפוליות לסירוק העור גם יקנו לכם תחושה נעימה כמו זו של מסאז' במקצת, וגם יאיצו את התהליכים ויחדירו את אדי השמנים אל תוך העור. כדי לטפל בהצטברות רבה של תאים מתים כמו יובש בעור או עור סדוק כתוצאה מיובש – שהייה בחמאם טורקי בשילוב שמנים וקרמים ייעודיים ישלימו את הפעולה ויעניקו תוצאה טובה בהחלט לעור שלכם.

להשלמת הפעולה, ביציאה מהחמם יש לנגב את העור, אבל בעדינות, עם מגבת רכה ועיסוי שמן קליל.

חמאם טורקי – לחוויה רגועה ונעימה, לשיפור מראה העור והאצת תהליכי הניקוי הפנימיים.

 

למידע נוסף וקביעת תור פנו אלינו – https://www.r-c.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה