גומיות אימון כושר מי צריך חדר כושר?

גומיות אימון כושר מי צריך חדר כושר?

רבים מכם אינם מודעים לכך שכיום כבר לא צריך לצאת מהבית למצוא חניה ולשלם סכום גבוה למכון כושר על מנת לזכות בגוף חטוב, אלא קיימים היום מגוון רחב של מכשירי כושר ביתיים שניתן לתרגל בהם ולזכות לתוצאות לא פחות טובות ממכון כושר. 

 גומיות כושר או אימון  הן חלק מאמצעים הביתיים שניתן לבצע איתם כושר. במאמר זה נספר על תפקידן ויתרונן של גומיות הכושר לחיטוב הגוף. 

גומיות אימון כושר: 

כאשר רוצים לציין סוג של מכשיר לאימון ביתי השם הראשון שעולה הן גומיות אימון התנגדות .גומיות אלו מגיעות במגוון צבעים עם או בלי ידיות, במגוון רחב של צורות ארוכות ועגולות או מרובעות. 

הגומיות הללו יכולות להגיע באיכויות שונות וכן במותגים רבים וברמות קושי שונות. על ידי הגומיות ניתן לבצע מגוון רחב של תרגילים שונים ולשלב בתוכנית האימונים שכבר קיימת במילא אצל המתאמן. 

הגומיות הללו אינן עולות יקר מחירן מתחיל בעשרות שקלים, אך הוא עולה ככל שמדובר בגומיות מורכבות או שונות יותר. 

לגומיות הללו יש גם חסרונות לא מעטים הן עלולות להיקרע ולפעמים לא ניתן להתאמן בהן היטב, אך למרות החסרונות הללו הן פופולאריות מאד בקרב  המתאמנים. חשוב לציין שמתאמנים רבים מרוצים מאד מהגומיות הללו כי הם יודעים להשתמש בהם בעזרת תרגילים מובנים שמלמדים אותם. לכן למרות כל החסרונות הן חשובות מאד.

כמו כן חשוב  לציין כי גומיות הכושר הן אביזר שלא תמיד רבים מהמתאמנים במיוחד המתחילים שבהם יודעים איך להשתמש בהן בצורה איכותית. לכן יש צורך בלכוון את המתאמן לשימוש המירבי והטוב בהן, כמו כן יש צורך לקחת זאת בחשבון כאשר מתייחסים היטב אל העמידות ועל האיכות של הגומיות  בהתאמה לתרגיל. 

אולי יעניין אותך גם עוגן דלת לאימונים

כתוב/כתבי תגובה