כל מה שצריך לדעת על הדברה לעסקים

כל מה שצריך לדעת על הדברה לעסקים

ממש כפי שאנו מזמינים עובדי חברת הדברה לבית, כך עם עסקים שאינם חסינים מפני מזיקים ומכרסמים. נהפוך הוא, דווקא בבתי עסק ומשרדים יש צורך גדול יותר להדביר. כאשר במקום העבודה מטיילים להם מזיקים ומכרסמים, רמת הריכוז של העובדים תרד, חלקם יחושו בפחד וגועל, ולכן הדברה לעסקים היא צו השעה.

מהם העסקים העיקריים הנדרשים להדברה?

הדברה לעסקים מיועדת לכל עסק, אולם יש מקומות שפעילות ההדברה נדרשת יותר. למשל: מסעדות, הדברה המיועדת לאולמות אירועים ועוד.

כיצד הדברה מתבצעת?

הדברה לעסקים נעשית באמצעות ריסוס כל שטח העסק, וגם אם מדובר בהדברה ירוקה בה אין עושים שימוש בחומרים רעילים, זוהי הדברה אפקטיבית ביותר, ורצוי שבזמן הריסוס העובדים לא יהיו נוכחים בבית העסק.

ניתן לעשות זאת למשל בסופי שבוע, בהם העובדים נמצאים בביתם. על פי השיטות כיום המדביר איננו עושה שימוש ברעלים וגם אם כן, זהו אחוז רעל זניח. זאת ועוד, חומרי הריסוס מתנדפים מהר מאוד, כך שאין ריחות לוואי חריפים.

כיצד למנוע הגעת מזיקים?

הדברה לעסקים יכולה גם למנוע מלכתחילה את הגעתם של מזיקים. הם עלולים להפיץ מחלות קשות בקרב העובדים ויש לזכור, מזיקים תמיד תרים אחר אוכל, לכן יש לאטום את כל הפתחים מהם הם יכולים להגיח, לסגור היטב את שקיות האשפה, לא להשאיר שאריות של אוכל בעסק.

מתי המזיקים מגיעים?

ככלל, מזיקים אלה מופיעים לאורך כל ימות השנה, אולם במיוחד בימות הקיץ. הדברה לעסקים אמורה להתמודד עם נוכחותם ולהעלימם מהמשרד. 

מה עושים לאחר תהליך ההדברה?

חשוב מאוד לדעת מבעוד מועד האם חברת ההדברה מציעה לכם אחריות לאחר הדברת העסק, יש גם לבדוק שהחברה היא בעלת רישיון, ובנוסף לברר אם לחומרי ההדברה אישור ממשרד הבריאות.

אולי יעניין אותך גם מידע על הדברת נמלים

כתוב/כתבי תגובה