שיעורים פרטיים אונליין

שיעורים פרטיים אונליין

תקופת הקורונה הובילה לשינויים גדולים בכל תחומי החיים בין היתר בנושא של מעבר של דברים רבים לעולם הווירטואלי. פעולות רבות שהיה נהוג לעשות בעבר במפגשים פרונטליים עברו להתקיים באונליין, אנשים עברו לעבוד מהבית, לימודים אקדמיים עברו להתנהל בזום, ביקור רופא לעיתים נערך בשיחה טלפונית וגם שיעורים פרטיים אונליין שהיה נהוג שיתקיימו בפגישה בין מורה לתלמיד עברו להתנהל באופן וירטואלי ועוד.

 

מה זה שיעורים פרטיים אונליין

אם בעבר שיעור פרטי התנהל בצורה בה מורה הגיע לבית התלמיד או שהתלמיד הגיע לבית המורה והשיעור היה מתנהל במפגש עצמו, היום פעמים רבות שיעור עבר להתנהל באמצעות רשת האינטרנט בצורה וירטואלית. כל מה שהתרחש למעשה במפגש הפרונטלי מתרחש רק באונליין באמצעות תוכנה או אפליקציה בה התלמיד פוגש את המורה ויחד הם עוברים על הנושאים והחומרים בהם התלמיד צריך עזרה כמו למשל נפח תיבה. זה יכול להיות למעשה בכל נושא שהוא, בכל תחום ובכל רמה החל מגילאי בית ספר ועד ללימודים ברמה של אקדמיה.

 

איך מתנהל שיעור אונליין בפועל

שיעור אונליין מתקיים בזמן שנקבע מראש. זאת אומרת שמבוצע תיאום עבור השיעור ליום ספציפי ושעה ספציפית רק שאת המפגש עצמו מקיימים במחשב או בטלפון הנייד. המורה שנבחר מוודא מה הנושאים אותם רוצה התלמיד לתרגל, במה יש צורך בחיזוק ובשעת השיעור גם המורה וגם התלמיד נכנסים לחדר וירטואלי ומקיימים את השיעור.

 

מה היתרונות של שיעורים פרטיים באונליין

אין ספק שללימודים פרונטליים יש יתרונות ויש חסרונות וכך גם לשיעורים פרטיים. יחד עם זאת לשיעורים פרטיים אונליין יש יתרונות רבים כאשר אחד היתרונות זה שלא צריך לפנות זמן נוסף מלבד השיעור עצמו, זמן של הגעה למורה שזה משהו מעולה למשל לתלמידים בבית הספר אשר פעמים רבות תלויים בהורים שלהם על מנת שייקחו ויחזירו אותם מהשיעור.

כתוב/כתבי תגובה