מחיר שיש: כמה עולה שיש?

מחיר שיש: כמה עולה שיש?

עכשיו, אחרי שתכננתם כבר את כל הבית החדש שלכם נותר לכם רק לתכנן את המטבח? למעשה, גם בחלק הזה הכול מוכן ואתם צריכים רק לבחור את השיש הנכון לכם? אם כך, ברור מדוע אתם מוטרדים, בין היתר, מהעלות. כולם יודעים לומר ששיש זה לא עניין זול, אבל החדשות הטובות הן, שיש מספר אפשרויות בתחום הזה. למעשה, אם תבדקו את הדברים לעומק אתם תראו שיש לכם אופציה לבחור גם בשיש שלא יעלה הון עתק, כך שגם אתם, כמו אחרים, תוכלו לבחור בדיוק את הפתרון הנכון לכם. 

 

כמה תהיו מוכנים לשלם על שיש? 

 

בבואנו לדבר על מחיר שיש, אנחנו רואים שהמחירים משתנים: 

 

  • אבן קיסר – בין 890 ל 1650 ₪ למטר 
  • גרניט פורצלן – בין 1600 ל2300 ₪ למטר 
  • אוניקס – בין 3000 ל 4500 ₪ למטר 

 

לכן, אם חלק ממה שמנחה אתכם בבחירת השיש שלכם למטבח הוא המחיר, יש לקחת בחשבון את ההבדלים בין סוגי השיש ואת העלויות השונות. מה שכן, חשוב מאוד להתייחס גם לשאלת העבודה עצמה, שכן המחירים הם רק מחירי החומר. על הנתון הזה צריך להוסיף עוד את מחירי החיתוך וההתקנה, כך שבסופו של דבר העלות תהיה גבוהה יותר וחשוב לדעת זאת מראש. 

 

כיצד לבחור חברה מובילה בתחום הזה? 

 

אם אתם רוצים להיות בטוחים שבסופו של דבר תצאו מרוצים מהשיש במטבח שלכם, חשוב להתייחס לא רק למחיר. יש לשים לב, בין היתר, ממי אתם מזמינים את השיש ואת שירותי התקנתו. לא בכל המקומות עובדים אנשי מקצוע מומחים שיוכלו לעזור לכם גם לבחור את השיש המושלם למטבח שלכם. לכן, אם מבחינתכם חלק חשוב בשירות הוא הייעוץ והליווי, רצוי לפנות רק אל חברת שיש עם המלצות, ניסיון וידע רב בתחום השיש. 

 

כתוב/כתבי תגובה