טיולים מאורגנים ליפן + מתי הכי כדי לטוס?

טיולים מאורגנים ליפן + מתי הכי כדי לטוס?

יפן היא מדינה מאוד מסקרנת. ישראלים רבים בוחרים לטייל דווקא בה כאשר הם מחפשים מדינה בה הם יוכלו ליהנות מטיול ייחודי בטעמים שונים מהמקובל. אך ברור כי בכל מדנה יש את העונות העדיפות והמתאימות יותר לטיול וחשוב לבדוק לפני שיוצאים לטיול כזה, האם בעונה בה אנחנו רוצים לצאת אכן נוכל ליהנות מטיול איכותי ונחמד.

אז אם בחרתם לטייל ביפן, נבדוק עבורכם מתי זה יהיה הכי מוצלח ומתי אכן תוכלו להפיק את מלוא התועלת מהטיול באזור, קראו בהרחבה https://www.ofakim.co.il/organized_tours.html

מתי מתאים לטייל ביפן?

אז האמת היא שפו היא מדיה מאוד מזמינה וידידותית ובכל עונות השנה אשר ליהנות מטיול במקום. אך בכל זאת יש את העונות שהן מקובלות יותר לנסיעה לאזור יפן. מודבר בעונת הסתיו או עונת האביב. מבחינת תיירות מדובר בעונות שיא כאשר בעונות הללו מתקיימים הרבה פסטיבלים ביפן והיא נהנית אז מתיירות חוץ ותיירות פנים גבוהה במיוחד. בעונות הללו חלות גם החופשות הלאומיות של יפן ועל כן ישנה גם תיירות פנים ברמה גבוהה כל כך בעונות אלו.

פריחת הדובדבן ביפן

עונת האביב שחלה בחודשים מרץ עד מאי, יש ביפן את פריחת עצי הדובדבן. מדובר בתופעה מרשימה מאוד הן עבר היפנים המתגוררים במקום וכמובן עבור אלו שלא ממש מכירים את התופעה והם מגיעים מחוץ ליפן. מדהים לצפות בשורות העצים הנצבעים כולם בוורוד. הפריחה עצמה אינה ארוכה כל כך. למעשה מדובר בשבוע בלבד. אך ביפן ישנה מודעות גבוהה מאוד לפריחה עד כי התקשורת מדווחת על הפריחה הצפויה כבר חודשים רבים מראש. כאשר מגיעה תקופת הפריחה משדרות מהדורות החדשות השונות על הפריחה המרשימה והן משדרות תמונות מרהיבות עם דיווחים על הפריחה בכל אזור במדינה, קראו בהרחבה בנושא

קבוצות גדולות של מטיילים וכן משפחות שלמות יוצאות אל חיק הטבע ואל הפארקים על מנת להתרשם מהפריחה מדהימה. 

אז אם בא לכם לטייל דווקא בשבע הזהב של יפן שנראית אז ממש כחג יפני לכל דבר, תכננו את הטיול שלכם תחיל חודש מאי ותיהנו מטיול מדהים באמת.

כתוב/כתבי תגובה