ניתן לארח ללא בשר…?

ניתן לארח ללא בשר…?

עבור הרבה מאוד אנשים, אוכל זה בשר. ארוחה בלי בשר, מבחינתם היא לא ארוחה שראוי להתכבד בה. אך האמת היא שהטרנד של האוכל הצמחוני שהחל לתפוס תאוצה בתקופה האחרונה גרמה לכך כי העולם הקולינרי החל להשקיע בהכנת תפריטים ומתכונים חדשים אשר אלו מיוצרים על טהרת המטבח הצמחוני. רבים ה השפים שהציבו לעצמם אתגר, להכין אוכל טוב ואיכותי, מנות גורמה מעולות ומזון מושקע שעשוי כולו ללא בשר.

אוכל צמחי זה טעים!

מעניין לגלות כי האוכל הצמחי, הוא אוכל שמצליח לענות על הדרישות ועל התפריט הרצוי, כאשר גם חובבי הבשר המושבעים ממש מצליחים להתחבר לתפריט ואפילו נהנים מהאוכל הזה.

אז האמת שלא ממש חייבים להיות צמחוניים על מנת ליהנות מהארוחה ועם הזמן אפשר יהיה לערוך אירועים על טהרת האוכל הצמחוני.

זה כבר לא יהיה מוזר, זה לא יהיה שונה וזה לגמרי לא יהיה יוצא דופן לגלות כי האוכל אותו בוחרים להגיש באירוע אינו כולל בשרים מסוגים כלשהם.

מארחים ונהנים

האמת היא שאירוח הכולל בשר יוצר לא פעם בעייתיות מסוימת בקרב חלק מהאורחים. אם אלו אורחים שלא רוצים לאכול אוכל בשרי מטעמי כשרות, כי הם לא סומכים על הבשר אותו מגישים להם באירוע ואם אלו אנשים שלא אוהבים את האוכל הכבד ולכן כדאי להביא קייטרינג חלבי גורמה. יש כמובן את הצמחוניים שמעדיפים אוכל צמחוני מטעמים אידיאולוגיים.

אפשר לומר כי אוכל הצמחוני הוא אוכל שמתאים הרבה יותר כשאר מדובר באירוח כללי הכולל קהל מגוון.

ההגשה של האוכל הצמחוני מעניק למעשה את האפשרות ליהנות מארוחה טובה כאשר האורחים כולם יצאו מרוצים וגם שבעים.

בוחרים קייטרינג איכותי

אז נכון שהיללנו ושיבחנו את הקייטרינג הצמחוני לאירועים קטנים. אמרנו עד כמה זה יכול להיות מוצלח וטוב עבור הרבה מאוד אנשים. אך האמת היא שכאן, ממש חשוב לשים לב אל מי פונים ואצל מי מזמינים את האוכל.

אי אפשר לפנות אל כל קייטרינג המציע אוכל צמחוני בלי לבדוק מה עומד מאחורי התפריט, מי מבשל את האוכל, מהם חומרי הגלם בהם הם מבשלים וכמובן השאלה הבסיסית, האם מדובר באוכל שהוא טעים.

כתוב/כתבי תגובה