ריהוט לפעוטונים – על החשיבות של שמירה על הגיינה של הריהוט

ריהוט לפעוטונים – על החשיבות של שמירה על הגיינה של הריהוט

בכל גן ילדים, כמו שכולנו יודעים, יש חצר משחקים. בחצר נוכל למצוא כל מה שיכול להעסיק ילדים – מתקנים גדולים כמו: מגלשות, נדנדות, קרוסלות, מכוניות, בתים גדולים, אוהלים, מתקני טיפוס, לצד בית בובות, עגלות ועוד.

כל גן שמכבד את עצמו מחזיק ברשותו מגוון רחב של משחקי חצר לילדים. על מנת להעניק לילדים את התעסוקה המתאימה להם בהרגשה ביתית נעימה ועוטפת, אנו משתדלים לפנק אותם ולדאוג להם לכל מה שהם צריכים או רוצים.

ישנם גנים רבים המיועדים לגילאים שונים, והם ממוקמים האחד על יד השני במעין מבנה מיוחד לגני ילדים. בדרך כלל בגנים אלו, חצר המשחקים הוא משותף, בגנים אלו נדרשת שימת לב יתרה וכמו שנרחיב בהמשך.

בואו נלמד מעט על ריהוט לפעוטונים, על החשיבות של שמירה על היגיינה של הריהוט ועל הבטיחות שלהם.

ריהוט לפעוטונים- חייב להיות ריהוט נקי

כאמור, ריהוט לפעוטונים הוא דבר שנמצא בשלל סוגים וצורות בכל חצר משחקים של גן ילדים. ילדים, כמו ילדים, נוגעים בכל מה שמגיע ליד. ממששים, מלטפים ולעיתים גם טועמים. כל אימא יודעת שעליה לשמור על התינוק שלה מעל כל משמר שלא יכניס לפה שלו דברים לא היגיינים.

כמו שאנו דואגים שלא יכניס לפה לכלוכים וכדומה, חשוב גם להקפיד על תחזוקה של ריהוט לפעוטונים בגני ילדים, ועלינו לדאוג שהבלאי של הריהוט לא יזיק להם. לדוגמא: מתרנים העשויים ממתכת שעלולים להחליד ויכולים להזיק מאוד לילדים, גם ממגע בלבד.

כמו כן, מתקנים מעץ שעלולים לבקר בהם מזיקים שונים, זוחלים וכדומה שיכולים להעביר מחלות וכדומה.

ההמלצה הרווחת היא, וזה גם מה שתמצאו בעיקר בחנויות, הוא לרכוש ריהוט לפעוטונים המיוצרים מפלסטיק קשיח ועמיד.

כתוב/כתבי תגובה