איך הדרכת מכירות תעזור לאנשי צוות המכירות?

איך הדרכת מכירות תעזור לאנשי צוות המכירות?

מכירות הוא אתגר רציני בימינו. הלקוחות מתמודדים מול כל כך הרבה הצעות ושפע של שירותים ומוצרים. והם לא באמת פנויים לשמוע את ההצעות שלנו ואין להם את הקשב הנדרש כדי להבין מדוע כדאי להם לקנות דווקא אצלנו. המציאות הזו מסבירה את הקושי הגדול של אנשי המכירות. הללו ניצבים בחוד החנית של כל עסק, וצריכים להתמודד עם לקוחות ומכירות, עם הכנסות ושיחות וכמובן עם יעדים. וכל מי שמתמצא בתחום מודע לכך שהעסק הזה לגמרי מורכב.

הדרכת מכירות להגדלת ההיקף

אך כמו בכל תחום, כאשר יש ידע מקצועי ניתן לשפר תוצאות ולהצליח להשיג יעדים נכספים. זה נכון גם בתחם המכירות. אולי לא כל בעל עסק מודע לכך, אבל חשוב ביותר לתת לכל איש מכירות הדרכה מקצועית ויסודית על מנת להקנות לו את הכלים לעמוד מול לקוחות ולהצליח למכור להם מוצרים או שירותים. כי אם לא – אין לו הרבה סיכויים להתמודד מול התחרות העזה שניטשת בין בעלי העסקים. מי שיש לו ידע ויכולות מתקדמות יכול להוכיח את עצמו ולמכור. מי שלא – נופל.

להדריך את הצוות להשגת תוצאות

אמנם לצד הידע המקצועי חשוב לנו להזכיר את נושא החוש האישי ואת היכולת המולדת להציע מוצרים ולמכור באופן משכנע. יש אנשים שנולדו עם זה, והם מצליחים למכור. לעומתם יש כאלו שאין להם את החוש הזה, וגם לאחר קורסים ממושכים הם לא יצליחו בכך. לכן יש לבחור אנשי מכירות מתאימים ואותם להכשיר לתפקיד. בצורה כזו ניתן למנף את היקף המכירות בצורה משמעותית ולהביא לעלייה בהכנסות. הדרכת מכירות הינה שירות של חברות ייעוץ מקצועיות אשר מגיעות לבית העסק שלכם, ומעבירות הדרכת מנהלים מקצועית שכוללת סימולציות ואימון אישי לכל אחד מהמשתתפים.

כתוב/כתבי תגובה