איך בוחרים מפיץ ריח שיחזיק לאורך זמן?

איך בוחרים מפיץ ריח שיחזיק לאורך זמן?

מפיץ ריח הפך בשנים האחרונות להיות מוצר צריכה בסיסי למדי. הוא מפאר כל משרד וכמעט בכל בית הוא קיים. יש כל כך הרבה סוגים ואפשרויות. מגוון עצום של מוצרים ומפיצי ריח בניחוחות שונים מוצעים לנו בחנויות המתמחות כמו גם בצרכניות. אבל לנו חשוב לבחור בתבונה את מפיץ הריח. כיוון שהמטרה שלנו היא לבחור מפיץ ריח שיחזיק מעמד לאורך זמן. מפיץ ריח שאין צורך להחליף אותו תוך מספר ימים. אלא מפיץ שנוכל להפיק ממנו תועלת מרובה והוא ילווה אותנו למשך זמן.

בחירה חכמה של מפיץ ריח

במרבית המשרדים והחללים הציבוריים עושים שימוש במפיצי ריח אוטומטיים. אלו מתקנים מיוחדים שמכילים בתוכם את תרסיס הריח, ואילו המכשיר בצורה אוטומטית מבצע התזה אחת לזמן קצוב. לחילופין מתבצעת התזה בהתאם לתכנון מקדים של תדירות ההתזה לפי רמת הפעילות במקום. יש סוגים שונים של מתקנים כאלו, כאשר הבדלים משמעותיים קיימים בין הסוגים השונים. תמיד עלינו לזכור כי בחירה חכמה של מפיץ ריח אוטומטי צריכה להתייחס לצורך המסוים והמוגדר לשמו אנחנו רוכשים אותו. כי התאמה זה סוד העניין. 

האיכות של החומר

בנוסף יש לזכור כי איכות החומר המופץ הוא גורם דומיננטי ביעילות של המוצר. ככל שהריח יהיה נעים ומורגש יותר, ככל שההתזה תהיה יעילה יותר – כך הריח יופץ היטב ותהיה לו נוכחות. כך הוא יישמר לאורך זמן רב יותר ולא ייגמר תוך מספר ימים. מוצרי ריח צריכים להיות ברמת איכות גבוהה מאוד כדי שהם יוכלו לענות על הצרכים ולמלא את התפקיד שלהם כראוי, (קחו דוגמא). חומר איכותי תוצרת חברה טובה יוכל לעשות את התפקיד הרצוי כהלכה, ולאפשר לכם ליהנות מסביבה נעימה וריחנית לאורך זמן.

כתוב/כתבי תגובה