איך לתכנן טיול מושלם לגואטמלה

איך לתכנן טיול מושלם לגואטמלה

לעשות טיול לגואטמלה זה כמו לקחת את המוח, ולסובב אותו עשרות סיבובים לאחור ואז לשחרר. סביר להניח שכל התכולה שלו נשפכת החוצה. השוק, ההלם או איך שלא תרצו לקרוא לזה, שתקבלו כאשר תגיעו למקום לא יהיה זהה לשום דבר אחר.

זו תרבות שונה לא רק מהתרבות בישראל, אלא בכלל מהעולם המערבי. החיים שם זזים בקצב אחר ואנשים חווים דברים אחרת מאדם מערבי ממוצע.

אין ספק שאם אתם רוצים להתנתק, זהו יעד מעולה, אבל לפני שאתם מכבים את השלטר, כדאי לבדוק כמה דברים כדי לוודא שהטיול הזה הולך להצליח.

איך לתכנן טיול מושלם לגואטמלה?

כמו בהרבה תחומים, גם כאן העצה הטובה ביותר היא להתמקד. למרות שמטרת הטיול היא להחליף אווירה ברמה הכי קיצונית שאפשר, זה חייב לכלול תכנון מוקדם.

אחרת, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצבים לא רצויים וחבל. מה שלא יהיה, בטיול אתם אמורים להנות ולא לסבול.

לכן, בתור התחלה, קחו את המפה, הכירו את המקומות האפשריים לטיול, תבינו מה מעניין אתכם ותתחילו לסמן לכם יעדים. חשוב להקפיד שהיעדים יהיו קרובים זה לזה, כדי שלא תאלצו להצמיח כנפיים או לנסוע בריקשות כל היום.

דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא ליצור קשר עם המקומיים. למה? יכול להיות שאתם נועצים מבט סקרן, אתם לא מבינים איך הם חיים, במה הם מאמינים. מניסיון שלנו, כאשר אתם מכירים מקומיים, אתם מגלים את העומק של המקום והרבה דברים מוזרים מסתדרים לכם פתאום.

גם אם אתם לא יודעים הודית, לא נורא. בהודו האנגלית ידועה הרבה יותר מישראל, ככה שאין לכם מה לדאוג. מידע נוסף באתר Red Pinapple

כתוב/כתבי תגובה