מידע על רישיון לאופנוע ים

מידע על רישיון לאופנוע ים

קבלת רישיון לאופנוע ים תאפשר לכם לצאת לשייט בים התיכון ובחופי הכנרת. אופנוע ים הוא כלי שייט מהיר שמיועד לפעילות ספורט אקסטרים. רכיבת על אופנוע ים מותנת בקבלת רישיון מתאים כאשר הרישיון ניתן מגילאי 16 ומעלה. בכדי לקבל רישיון עליכם לעמוד במבחן תיאורטי ומעשי. הלימוד לקראת המבחן מתקיים בבתי ספר שפועלים בכל רחבי הארץ. הקפידו לבחור נכון בבית ספר מקצועי ומנוסה ותצליחו להשיג את הרישיון במהרה.

 

מי רשאי לקבל רישיון לאופנוע ים?

  1. בני 16 המעלה
  2. בעלי בריאות תקינה (נדרש אישור רפואי)
  3. בעלי ראייה תקינה (כולל מרכיבי משקפיים)
  4. עמידה במבחן עיוני ומעשי

קורס מקצועי ומקיף יסייע לכם לקבל את כל המידע הדרוש להצלחה במבחן. הלימוד מתפרס לרוב על מספר ימים כאשר אפשר יהיה להשלים את התהליך כולו בתוך כשבועיים. הקורסים כוללים לימוד תיאורטי ותרגול מעשי.

רוצים לדעת עוד? לחצו כאן לקבלת מידע על רישיון לאופנוע ים.

 

החשיבות של קבלת רישיון

רכיבה מהירה על אופנוע במרחבי הים כאשר הרוח מכה בפנים תעניק לכם תחושת חופש ושחרור. אחרי שתתנסו פעם אחת ברכיבה בים לא תרצו לוותר עוד על החוויה. אנחנו חיים רק פעם אחת – אל תוותרו על הגשמת החלומות שלכם. רכיבה על אופנוע ים מחייבת קבלת רישיון. התהליך אינו יקר, ממושך או מסובך. אם אתם מעוניינים ברישיון לאופנוע ים – עשו זאת כמו שצריך ותלמדו איך לרכב בצורה בטיחותית. בכל יציאה אל הים אתם נדרשים לשמור על עצמכם ועל הסובבים אתכם. ממש כפי שלא עולה על דעתכם לנהוג ברכב ללא רישיון וללא הדרכה של מורה מקצועי – כך גם לא תצאו לים ללא רישיון בתוקף.

 

איפה מוציאים רישיון?

כאשר הבטיחות שלכם ושל שאר המתרחצים בים עומדת על הפרק לא נתפשר על פחות מהטוב ביותר. תהיו חכמים ותבחרו בקורס מקצועי ומקיף שמנוהל בבית ספר עם המלצות, מדריכים מצוינים ואחוזי הצלחה גבוהים.

 

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על רישיון לאופנוע ים באתר סי סקול.

כתוב/כתבי תגובה