איפור קבוע בשפתיים עם סיליקון – מה צריך לדעת לפני ואחרי?

כל אישה מעוניינת שיהיה לה מראה מושלם ואחת הנקודות שהיא החשובה ביותר עבורה היא השפתיים. המיקום שלהן במרכז הפנים יוצר דומיננטיות של הנראות שלהם. 

היערכות לקראת עיבוי השפתיים 

עיבוי השפתיים אינו עניין של מה בכך ולכן יש לבחור בקפידה את האומנית אשר תבצע משימה זו. חשוב לקבל המלצות מחברות או מקרובות משפחה על המומחית לנושאים הללו, כדי להיות רגועים שמדובר בקוסמטיקאית שהיא מקצועית ביותר ולכן היא תבצע עבודה ייחודית.

בשלב ראשון הקוסמטיקאית פוגשת את המטופלת, בוחנת את מצב השפתיים ומעניקה לה ייעוץ אם יש אפשרות לבצע איפור קבוע בשפתיים עם סיליקון וזאת בהתאם למצבן של השפתיים ולפגמים בהן.

אם התשובה היא חיובית מתבצע תכנון של מהלך זה, על פי הרצון של הלקוחה בעובי הנדרש של עיבוי השפתיים, הנכון עבורה.

פעולת איפור קבוע בשפתיים עם סיליקון 

המגמה היא לבצע עיבוי שפתיים אך עם זאת שהן לא ייראו בגודל חריג ונפוחות מדי, דבר שאינו פרופורציונלי לנראות של הפנים. אך בימים הראשונים שלאחר הפעולה הן מעט נפוחות עקב התהליך. יש לדעת שמדובר בנפיחות יוצאת דופן, אשר נעלמת תוך פרק זמן קצר ולאחר מכן אפשר לראות שפתיים מעט מעובות יותר מאשר בעבר, אך הנראות שלהן היא מרשימה ומוסיפה יופי רב לכל אישה.

הגוונים של השפתיים 

לכל אישה יש גוון שפתיים משלה שהוא סימן ההיכר שלה. לכן כאשר מבצעים איפור קבוע בשפתיים, הרצון של הלקוחה הוא שיישמר גוון זה. הקוסמטיקאית משתמשת בפיגמנטים איכותיים ואפקטיביים כדי לשמור על גוון זהה וגם ליצור שפתיים מלאות שהן בעלות מראה טבעי לחלוטין. זאת כדי לשמור בסוד את ביצוע הפעולה. 

כתוב/כתבי תגובה