קורס אנגלית מדוברת

קורס אנגלית מדוברת

כשאנחנו שומעים על קורסים בשפות שונות, בדרך כלל המחשבה שלנו היא שהקורס אמור ללמד אותנו את רזי השפה באופן קלאסי, שמרני. כלומר, אנחנו לומדים גופים, זמנים, אנחנו לומדים כיצד בונים משפטים עם מילות יחס, מילות תואר וכדומה. בדרך כלל הלימודים מתבססים על השפה במובן הקלאסי שלה ופחות על הדרך המדוברת, היומיומית.

זו אחת הסיבות מדוע נכון לקחת קורס אנגלית מדוברת, נניח. מאחר וביום יום, אנחנו לא נדבר עם דוברי השפה כפי שאנחנו לומדים בשיעורים רגילים. סביר להניח שזה ישמש אותנו יותר, כשנקרא ספרים, מחזות וכדומה. כשננהל שיחה בטלפון, לא בהכרח נקפיד על כל פרט ופרט כפי שלמדנו בשיעורים, יתרה מזו, סביר להניח שאנחנו נמצא את עצמנו הרבה פעמים שומעים ומתמודדים עם ביטויים שהם יותר "מהרחוב", יותר סלנג, אופנתיים, ופחות ביטויים קלאסיים.

קורס אנגלית מדוברת מתבסס על מספר רבדים. ראשית, הוא מתבסס על כך שהשיעורים כוללים לימוד של אנגלית יומיומית, אנגלית שאנשים נוהגים להשתמש באופן קבוע. בין אם זה בשיחות בין חברים ובני משפחה, בין אם זה כשהם מזמינים שירות, כשהם משלמים חשבונות או כל דבר אחר.

שנית, הקורס מתבסס על שיחות בין המורה לתלמיד, שכן חלק מהותי מהרעיון של קורס זה, הוא היכולת לנהל שיחה אמיתית. לא דווקא לעשות תרגילים בהבעה או הבנת הנקרא, אלא דברים שיותר מתבססים על מה שבאמת אנחנו נשתמש בהם ביום יום. לכן חלק מהותי, אם לא כל הקורס, מתעסק בשיחות ממשיות. כך לומדים כיצד לדבר, כיצד לבנות משפטים בצורה נכונה, איך להגות מילים, איך להסביר את עצמנו, לשאול שאלות ועוד.

שלישית, כשאנחנו ניגשים לקורס אנגלית מדוברת דרך אתר https://www.brightenglish.co.il/, אנחנו מרחיבים באופן ניכר את אוצר המילים שלנו, בין אם זה השיחות ובין אם דרך כך, שאנחנו לומדים מילים חדשות דרך טקסטים שאנחנו שומעים. מן הסתם, אנחנו נרצה לצרף לכך גם טקסטים שאנחנו קוראים.

צריך להדגיש, שכל זה לא אומר שאנחנו לא אמורים ללמוד כיצד כותבים באנגלית, אך שוב, זה ייעשה על פי אנגלית מדוברת ולא אנגלית קלאסית בהכרח.

כתוב/כתבי תגובה