אנשי עסקים? כך אתם צריכים להתלבש

אנשי עסקים? כך אתם צריכים להתלבש

בתור אנשי עסקים, ודאי יש לכם חולצות מכופתרות ומכנסיים מחויטים לימי העבודה במשרד. אך בזמן שאתם אמונים על החליפה שלכם, מה עם שאר הדברים שהופכים את הנראות שלכם למקצועית לחלוטין?

הנה 4 פריטים שאתם לחלוטין רוצים על עצמכם כאשר אתם הולכים למשרד או לפגישות עסקים-

נעליים

בראש ובראשונה נגיד לכם שאתם חייבים למצוא את הנעליים הטובות ביותר. גם אם נעליים מרגישות לכם כפריט שלא צריך להתחשב בו כל כך, הנעליים הנכונות יכולות לעשות את כל ההבדל בין איש עסקים מצליח לאיש עסקים שמנסה להצליח. לרוב, נעלי עסקים יהיו מעור ובעלות סגנון מוקסין על גווניו. ועל כן יהיה עליכם לדאוג לנראות שלהם כל הזמן. לפני שאתם יוצאים מהבית עברו עליהם ומרקו אותם. הדבר ייתן את ההבדל שאתם מחפשים.

עניבות

חלק מקוד הלבוש של אנשי עסקים רבים מחייב גם עניבה. אפשר למצוא אנשי עסקים עם עניבות במשרדי עורכי דין, רואי חשבון והייטק. במקרה של עניבה, אתם רוצים לבחור את העניבות (ברבים) שמתאימות לסגנון שלכם ולסגנון החליפות שלכם. לעניבות יש חוקים משלהן וכאשר אתם עוטים אחת עליכם חשוב שהעניבה שלכם תגיע עד לחלקה העליון של אבזם החגורה שלכם. כמו כן, רצוי ולכן גם הדגשנו שיהיה לכם מספר עניבות במספר צבעים שונים שיעזרו לכם לגיוון.

שעונים

זה דבר ידוע שגברים לא אוהבים לעטות עליהם יותר מדי דברים. אם תערכו תחרות בין נשים לגברים הרי זה ידוע מראש שגברים יסיימו את התארגנות הבוקר שלהם הרבה יותר מהר מאשר נשים. לעומת זאת, שעוני יוקרה יכולים להניב מראה יוקרתי, נחשב ונחשק. גם לשעוני היוקרה קיימת חוקיות כאשר השעונים מתחלקים לפי סגנון הלבוש. כאשר יש שעון ספורטיבי יותר, איתו למשל לא תרצו ללכת לפגישת עסקים חשובה. חפשו שעון כסוף, אשר יהיה ניטרלי למראה שלכם אך בכל זאת יוסיף מעל ומעבר.

תיק

אמנם התרגלנו לשמור את רוב הדברים שלנו בטלפון הנייד, אך אין זה אומר שאתם לא צריכים תיק עסקי איתכם. בין אם אתם מבלים את כל היום במשרד שלכם או יוצאים החוצה לפגישות הנערכות במשרדים אחרים. תיק עסקים הוא חיוני גם לדברים שאתם צריכים לקחת איתכם וגם לנראות הכוללת שלכם. כמו הנעליים, גם התיק שלכם יהיה מעור. נסו להימנע מחומרים פלסטיים או באיכות נמוכה. הדבר נראה לעין. כשאתם מחפשים תיק עבורכם, חפשו את האיכות הגבוהה. זה יכול לשרת אתכם רבות כאשר תתבקשו להילקח ברצינות היכן שלא תהיו.

אז כשיש לכם את החליפות שלכם מוכנות, מחויטות ומגוהצות, ארבעת הפריטים אותם הצגנו בפניכם יכולים למנף את מראה החליפה שלכם ואת המראה הכללי שלכם לא משנה להיכן תלכו, עם מי תפגשו או מה אתם רוצים להשיג.

כתוב/כתבי תגובה