תחתונים סופגים

תחתונים סופגים

אחד המוצרים הטובים ביותר בתחום הספיגה הוא תחתונים סופגים. בעבור אלו שעדיין לא מכירים את המוצר או מחפשים לראשונה פתרון לבעיית דליפת שתן, אנו נסביר כאן מהם תחתונים סופגים ומתי הם מומלצים. חשוב להבהיר שהמוצר מתאים לשימוש של גברים ונשים בתפקוד עצמאי או עם עזרה. שימוש עצמאי במוצר מאפשר דיסקרטיות מלאה. אם אתם סובלים מבעיית דליפת שתן כדאי שתדעו שיש פתרון הולם. אל תאפשרו פגיעה באיכות החיים שלכם מבלי לבחון תחילה את כל אפשרויות הטיפול. 

שימוש יומיומי במוצרי ספיגה

רבים מבני הגיל השלישי נעזרים באופן יומיומי במוצרי ספיגה. סביר להניח שגם בקבוצת החברים שלכם ישנם מספר גברים ונשים שמשתמשים במוצרי ספיגה. המוצרים החדשים מאפשרים שימוש דיסקרטי ונטול ריחות כך שאתם לא תבחינו במוצרי הספיגה של חבריכם והם לא יידעו שגם אתם סובלים מאותה בעיה. תחתונים סופגים הם מוצר ספיגה חד פעמי שמושלך אל הפח בתום השימוש (אסור להשליך מוצרי ספיגה לאסלה). את התחתונים לובשים בדיוק כמו תחתונים רגילים וממשיכים בשגרה. 

איך מבטיחים נוחות מקסימלית?

תחתונים סופגים ידועים כמוצר ספיגה נוח לשימוש בנישה של ציוד לגיל השלישי. ישנו הבדל משמעותי בין תחתון סופג לבין חיתול למבוגרים. התחתונים דקים יותר, נוחים יותר, מתאימים בעיקר לשימוש עצמאי ומאפשרים שימוש דיסקרטי. בכדי להבטיח את הנוחות שלכם עליכם לבחור נכון במידה המתאימה, להקפיד על החלפת התחתון אחת למספר שעות או בהתאם לצורך ובחור במוצר איכותי שמרחיק את השתן מהעור ומונע כך גירויים.

מידות של תחתונים סופגים נקבעות על מי משקל הגוף ומידותיו. על גבי האריזה תוכלו למצוא סרגל מדידה באמצעותו תבחרו את המידה שתואמת את משקל הגוף שלכם. אם אנכם בטוחים באיזו מידה לבחור או איזה מוצר ספיגה מתאים לכם – ניתן להתייעץ עם צוות החנות. גם בקניות אונליין קיימת אפשרות לייצור קשר עם איש מקצוע ולקבל ממנו המלצה. 

 

כתוב/כתבי תגובה