ויברטור או דילדו? למה לא את שניהם?

ויברטור או דילדו? למה לא את שניהם?

אחת השאלות ששואלות עצמן נשים אשר רוצות להתנסות בשימוש באביזרי מין היא מה לקנות: ויברטור או דילדו – אבל למה לא לקנות את שניהם? מתלבטת בין ויברטור לדילדו? למה להתלבט? בחנויות סקס און ליין אפשר למצוא מגוון רחב של אביזרי מין במחיר נוח. אז מדוע כדאי לבחור בשניהם? הנה 3 סיבות:

זה לא אותו מוצר – דילדו וויברטור הם ממש לא אותו מוצר. דילדו הוא אביזר שמדמה איבר מין גברי והוא עשוי סיליקון רפואי. דילדו מגיע במגוון אורכים ועוביים והוא נראה ממש כמו פין ומעוצב באופן ראליסטי עם סיליקון רפואי אשר מספק תחושה אותנטית לחלוטין. ויברטור לעומתו הוא מוצר שיכול להיות מעוצב במגוון סגנונות החל מוויברטורים קטנים ורוטטים בעיצוב שנראה ממש כמו עט אלגנטי עד ויברטורים עגולים בצורת ביצים או טבעת רטט. 

שימושים שונים – מוצרים כאלה הם בעלי שימושים שונים. למשל: ויברטור רוטט על הדגדגן בעוד שדילדו נועד להחדרה. ויברטור ודילדו הם למעשה שני מוצרים שונים שכדאי להכיר משום שהם מאפשרים עונג עילאי, הן על ידי חדירה וגינאלית והן על ידי רטט. 

מחיר טוב – בזמן שנדנדות סקס או מכונות סקס ושאר מוצרי מין יכולים להיות יקרים – ויברטורים במחירים זולים או דילדו יכולים לספק מוצרי סקס טובים לנשים במחיר נוח. באמצעות  שימוש באביזרי מין לנשים במחירים נוחים – אפשר לבחון את גבולות העונג ולהנות מגירוי מקסימאלי ואורגזמות נפלאות בכל פעם מחדש. 

אז זה הזמן לבחון ויברטורים מעולים כמו גם דילדו מומלץ שילווה אותך בכל פעם שיתחשק לך להנות מהחיים! 

כתוב/כתבי תגובה