5 רעיונות למארזי מתנה לאמהות

5 רעיונות למארזי מתנה לאמהות

להפוך לאימא טרייה זה הדבר הכי מרגש בעולם. ואותה ההתרגשות חוזרת ונשנית גם עם בואם של תינוק או תינוקות נוספים. כאן, נביא 5 רעיונות של מארזי מתנה לאמהות, שכל אימא תשמח לקבל. אפשר כמובן לשלב בין רעיונות מהמארזים השונים, לפי הטעם האישי. 

מארז מספר 1

את הרשימה של 5 מארזי מתנה לאמהות נתחיל עם ההצעה הבאה. ראשית, כוללים במארז אוברול איכותי, שמתאים לגיל של התינוק או הפעוטה. לאוברול מוסיפים חליפה לתינוק מבד איכותי וכן חיתול בד גדול. 

מארז מספר 2

הצעה נוספת ליצירת מארזי מתנה לאמהות כוללת כובע גרב (אם זה חורף) או כובע עם שוליים לפעוטות (אם זה קיץ). בנוסף, משלבים חיתול בד שמתאים להנקה או כמשטח רביצה לגינה ובגד גוף או אוברול מפנק. 

מארז מספר 3

רעיון נוסף למארז יכלול את הפריטים הבאים: מגבת רחצה סופגת ונעימה, בנוסף לכך משטח החתלה. לפריטים הללו אפשר להוסיף עוד אפשרויות כגון, סינר איכותי מסיליקון או שמיכה סרוגה, נעימה ויפה. במידה ורוצים אפשר לשלב גם שק שינה לתינוקות. זהו פטנט מדהים שיכול להחליף שמיכות לילה או שמיכה לשנ"צ מפנק במיוחד. 

מארז מספר 4

בסיס מעולה למארז מסוג אחר יהיה סל אחסון או תיק בד שבהם אפשר לאחסן כל דבר שרוצים ליד מיטת התינוק או אפילו כשיוצאים לטיול בעגלה. בתוך סל האחסון אפשר לשלב פריטים שונים לבחירתכם. למשל, מגבת רחצה, חיתול בד גדול, בגדים לתינוק או לפעוט וכן הלאה. 

מארז מספר 5

האפשרות האחרונה להפעם של מארז מתנה בעצם לוקח את כל הפריטים שתינוק או פעוט צריך, בזמן יציאה מהבית ובצבעים תואמים. כך יהיו בפנים כובע וגרביים, חליפה מלאה וכרבולית או שק שינה לתינוק. 

 

כתוב/כתבי תגובה