כך תעשו רהיטים שיחזיקו לכם שנים

בבתי הכנסת בישראל ריהוט הינו מצרך מרכזי וחשוב ביותר. 

עיצוב בית הכנסת, שיפור האווירה והמראה, נוחות ואחסון, כל אלה מושפעים ישירות מהריהוט הקיים בבית הכנסת ולכן יש לשמור על הרהיטים לאורך זמן.

רהיטים שעשויים מחומרי גלם באיכות ירודה יתכלו ויהרסו מהר, אסור לתת לזה לקרות, בייחוד לא בבתי הכנסת.

 

איך עושים את זה?

 

בחירת העץ הנכון- ישנם סוגי עצים רבים ברחבי העולם, המשמשים את הנגרים בבנייה ועיצוב של רהיטים שונים. עץ גושני מלא מספק את השקט והנחת אותו מחפשים בכל הקשור לרהיטים בבית הכנסת. עץ מלא מסוג זה, ישמור על חיים ארוכים עבור הרהיטים השונים ויאפשר למתפללים להינות מיופי ואיכות ללא פשרות.

 

בחירת אנשי המקצוע הנכונים- ישנם נגרים רבים בארצנו, חלקם מתמחים ברהיטים לבתים או מפעלים וחלקם מתמחים בריהוט לבתי כנסת. ביחרו בקפידה את אנשי המקצוע שיבצעו את המלאכה עבורכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות גישה לתיק העבודות שלהם, התייעצות עם בתי הכנסת בהם ביצעו עבודה בעבר, לפי הנסיון רב השנים שלהם ולפי ההתמקצעות אשר רכשו עם השנים.

 

מחיר- כמובן שעץ מלא, ברמת האיכות הגבוהה ביותר, שיחזיק לכם שנים ולא יתכלה, יעלה בהתאם. יש לקחת בחשבון שככל שהרהיטים ישרדו ליותר שנים כך העלויות שלכם יופחתו מכיוון שלא תצטרכו להתעסק בשיפוצים ובקנייה מחדש של רהיטים, דבר שיפריע גם לתפקוד רציף של בית הכנסת שלכם. 

כשמדובר על ספריות קודש או ריהוט מוסדי רצוי לא להתפשר על איכות, השקיעו את מיטב הכספים שלכם ברהיטים איכותיים שישרדו לזמן רב.

 

הובלה והתקנה- אינכם רוצים שהרהיטים היקרים, שנעשו בדיוק וקפידה רבה, ייהרסו בעת ההובלה לבית הכנסת וההתקנה במקום.

יש להתייחס לכבישים השונים בהם יאלצו נהגי המשאיות הכבדות לנהוג ולהתריע להם על הסכנות והעיקולים בדרך.

בחירת אנשי מקצוע רציניים, שיהיה להם אכפת מהרהיטים שהם מובילים לבית הכנסת, הוא נושא רגיש וחשוב. עליכם לבחון בקפידה את האפשרויות השונות, לבחור בדרך הפשוטה ביותר להגיע אליכם ולתאם עם חברת ההובלה את כל הפרטים הקטנים.

ההתקנה חשובה לא פחות ומומלץ מאוד שתהיו שם לפקח על הנעשה. 

 

כתוב/כתבי תגובה