כמה תשלמו על טיפולי השתלת שיער?

כמה תשלמו על טיפולי השתלת שיער?

בעלי נטייה להתקרחות או אובדן שיער מסיבי? ובכן, באמצעות טכניקה של השתלת שיער תוכלו לקבל שיער מלא ובריא. עם זאת, לטיפול נלווה תג מחיר. מהו המחיר של הטיפול והאם זה באמת משתלם? להלן הפרטים.

טיפול השתלת שיער – כמה זה עולה?

אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות בתחום האסתטיקה והיופי הוא ללא ספק טיפול השתלת שיער. השתלת שיער היא פתרון אופטימאלי בעבור מי אשר סובל מהתקרחות מלאה או חלקית, וזאת לאור העובדה כי מדובר בטיפול אפקטיבי אשר תוצאותיו מגיעות ל 90% הצלחה, כחלק פיתוח של טכניקות ייחודיות ומתקדמות אשר מאפשרות לעודד את צמיחת השיער תוך ימים ספורים לאחר ביצוע ההשתלה. למעשה, אם בעבר היה מדובר בנושא מושתק עליו לא רבים דיברו, כיום מדובר באחד הנושאים החמים בישראל וזאת לאור אלפי ישראלים אשר דיווחו על רמת שביעות יוצאת מן הכלל לאור טיפולי השתלת שיער אותם קיבלו בארץ או בטורקיה, הנחשבת כיום למדינה המובילה בעולם בפיתוח של טכניקות מתקדמות להשתלת שיער. עם זאת, מדובר בהליך אשר מצריך השקעה כספית ולכן אם אתם חולמים על קבלת שיער מלא לאור קרחות אשר נוצרו, חשוב לדעת כי המחיר של טיפולי השתלת שיער משתנה באופן דרסטי בין ישראל לטורקיה. בישראל הטיפול נחשב ליקר ועלותו יכולה להגיע ל 20,000 ₪ ואף צפונה מכך, זאת לעומת מרפאות בטורקיה אשר מאפשרות לבצע טיפול השתלת שיער כולל טיסות, מלונות והעברות במחיר 12,000 ₪ בלבד.

האם מדובר בהשקעה כספית משתלמת?

גברים ונשים אשר עברו טיפול השתלת שיער דיווחו כי הכסף איננו צריך להוות שיקול בעניין, וזאת לאור העובדה כי מדובר בטיפולים מתקדמים אשר נעשים כמעט ללא כאב ועם זמן התאוששות קצר מאוד. התוצאות כאמור ניכרות לעין החל מהימים הראשונים לאחר הניתוח, ולכן מדובר בהשקעה משתלמת מאוד בעבור מי אשר מחפש פתרונות קבועים אשר יקנו לו מראה שיער מלא ובריא. עם זאת, חשוב לבחון לעומק את המכונים אשר מבצעים את ההשתלה, וזאת בכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת אשר תואמת את מסגרת התקציב ואת מחיר השוק.

כתוב/כתבי תגובה