האם סוללה עובדת כמו מצבר?

האם סוללה עובדת כמו מצבר?

המאמר באדיבות https://bestmazber.co.il

כל סוללה עובדת אותו הדבר רק עם שינויים קלים במבנה שלה. סוללה ומצבר, כך ברוב המקרים, מתפקדים באותה הדרך אך כמובן שמבנם שולה בתכלית. מכיוון שמצבר לרכב נועד להניע מספר מערכות חשמל, מבדלת אותו מסוללה רגילה שמבנה קטן יותר.

האם סוללה עובדת כמו מצבר? |

סוללה נועדה לכל סוגי המנועים אך היא בעיקר מיועדת עבור פרטים קטנים יותר. למצבר תכונות טיפה אחרות בעיקר באופן המבנה שלו משום שהוא אמור להניע כמה וכמה מערכות בו זמנית, ודבר זה לוקח ממנו הרבה מאמץ וחשמל

לכל רכב יהיה את המצבר המתאים לו בדיוק, אך כן לכל נפח מנוע ורכב, יהיה הצורך במצבר מיוחד עבורו, כדי שזה יספק את הכוח הרב הנדרש בכדי להניע רכב גדול. מצבר הקיים ברכב פרטי, כנראה שלא יניע משאית גדולה אלא זו, תצטרך מצבר המיועד לה.

איזה סוגי מצברים קיימים? |

מאות סוגי מצברים קיימים בעולם שלנו. כל מצבר ומצבר נועד בשביל המכונה עבורה הוא יוצר. לרכבים בישראל למשל, קיימים גם כן כמה מצברים המתאימים להם ובכלל לרכבים קטנים, אם כי במספר מועט מהקיימים בשוק וזאת, כי לרוב הרכבים בישראל קיים סוג מצבר מסוים ואלה, משמשים אל רובנו ביומיום.

מה הם מצברי סטארט אנד סטופ? |

מצברי START & STOP הם מצברים חדשים יותר בעולם הרכב, שהגיעו גם לארצנו הקטנה והיפה, והם משמשים את הרכבים החדשים כאשר אלה עוצרים ברמזורים, פקקים או סתם בעצירות אקראיות, הם ידעו להשתלב טוב עם כיבוי המנוע התדיר והפעלתו מחדש מיד בעזיבת הברקס.

מצברי START & STOP למי הם מיועדים? |

הביקוש העולמי לייצור מצברים בטכנולוגיות מתקדמות קיים על מנת לתת מענה לצרכי השוק החדשים והמשתנים, ואלו הביאו את יצרנית המצברים הגדולים בעולם לפתח סידרת מצברים חדשה העונים לדרישות הרכבים, לאספקת אנרגיה למערכות הרכב למשך זמן ממושך יותר.

בכדי לעמוד בדרישות ובתקנות יצרני הרכב, משיקה מותג המצברים "שנפ", סדרת מצברים חדשה, המותאמת לעידן החדש בתחום הרכב למכוניות מיקרו היברידיות, שבהן מותקנות מערכות הפועלות להקטנת זיהום האוויר.

כתוב/כתבי תגובה