בטיחות לילדים – כך תשמרו עליהם בבית

בטיחות לילדים – כך תשמרו עליהם בבית

כולנו בטוחים שהבית שלנו הוא המקום הכי בטוח ומוגן שיש, אך בפועל, עבור תינוקות וילדים קטנים זה לא בדיוק המצב. אם תעצרו לחשוב על הפרטים השונים, אתם תראו שדווקא הבית הפרטי שלכם הוא אחד מהמקומות הכי מסוכנים לילדים. בעוד שכאשר אתם שולחים אותם למעון או לגן הילדים הכול שם מוגן ומותאם לגילם, הרי שבבית שלכם זה לא בדיוק כך. זה נשמע לכם מוכר? שמעתם על אינספור תאונות מצערות שקרו לילדים של חברים? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים מה ניתן לעשות בנידון והאם יש מספר אביזרי בטיחות,בדקו באתר זה, שלא כדאי לוותר עליהם. התשובה היא חד משמעית כן, והאמת היא, שעדיף שלא תדחו את רכישת האביזרים שיגנו על הילדים וישמור עליהם. 

 

שערי בטיחות 

 

אם יש לכם מדרגות בבית ברור מדוע הן מהוות גורם מאוד בעייתי, במיוחד אם רק לא מזמן הילדים שלכם התחילו ללכת. יעבור עוד זמן רב עד שהילדים יבינו איך מתמודדים בצורה נכונה עם המדרגות ולכן רצוי מאוד לקנות כמה שיותר מהר שערי בטיחות. כדאי לדעת שיש מגוון רחב של שערים כאלה, כאשר חלק מהם דורשים קדיחה לקיר ואילו אחרים פשוט מתחברים בלחץ. לכן כדאי לבדוק מה מתאים לכם יותר ולהזמין עוד היום את שערי הבטיחות הכי טובים שיש, כי מדרגות עלולות להוות סכנה חמורה ביותר. 

 

סוגרים את הארונות ואת המקרר בצורה רצינית יותר 

 

לאחרונה הילדים התחילו לפתוח כל ארון בבית? אתם חוששים שהם יוציאו משם אביזרים שונים שעלולים להיות מסוכנים? רוצים להגן על הילדים ועל תכולת הארונות? אם כך, כדאי לדעת שיש סוגרים איכותיים ביותר לעניין הזה. בנוסף, אם הילדים פותחים את המקרר חשוב מאוד שתהיו עם היד על הדופק, כי אי אפשר לפתוח את דלת המקרר מבפנים ולכן זה כל כך מסוכן. את אותם סוגרים תוכלו להתקין גם על המקרר וכך תוכלו להתמודד עם העניין. יש כמובן גם אפשרות לקנות מעצורים שונים לדלת ועוד אינספור אביזרים אחרים, אז למה שלא תמלאו את סל הקניות שלכם כבר עכשיו? לציוד ואביזרים נוספים לחצו כאן! 

כתוב/כתבי תגובה