מהו ריצוף טרוורטין – מה מיוחד בו?

מהו ריצוף טרוורטין – מה מיוחד בו?

ריצוף טרוורטין הינו ריצוף שעושה שימוש באבן טבעית שמקורה באזורים שונים ברחבי העולם. אבן זו מופיעה בצבעים שונים ועליה גידים מגוונים. הייחודיות של ריצוף טרוורטין הינו במראה המיוחד והנאה שלו אשר משלב בכל חלל נימה טבעית ובעלת חן מיוחד. בכל העולם בוחרים לרצף או לחפות בעזרת אבן טרוורטין.

האחזקה והעיבוד של האבן

נבין כי היות ומדובר באבן טבעית יש לה תכונות משלה אשר משליכות על השימוש בה. לרוב האבן תהיה מחוספסת ותביא לכך שכתמים שייווצרו במהלך השימוש עלולים להיספג בתוכה. לכן יהיה נכון לתחזק היטב את המשטח ואף לשמור על הניקיון כדי למנוע שקיעה של כתמים מחומרים שונים. אם כי יש לציין שכיום ניתן למצוא אבני טרווטין מעובדות אשר מציעות פתרון נהדר בהיותן מתאימות יותר לאחזקה ולשימוש נוח ללא צורך באחזקה מיוחדת. כמובן – ללא חשש מכתמים ומלכלוך שמזיק לריצוף.

 

מה מתאים לנו?

בעידן מעוצב ומתוכנן כמו שלנו ניתן להיעזר בגורמים מקצועיים כמו מעצבי פנים מומחים לבחירה של ריצוף טרוורטין מתאים לחלל, לאווירה הרצויה ולנתונים הנוספים שמאפיינים את המבנה. במקרים רבים יומלץ על ריצוף זה במטרה לשוות לחלל מראה טבעי ומעוצב בנימה עכשווית ונאה. אחרי שהחלטנו ללכת על אבן זו אנחנו צריכים להתקדם בבחירת הצבע הרצוי וכן בבחירת המרקם והטקסטורה הקיימת על הריצוף. זאת כדי לבחור חכם את הריצוף ולהיות ברורים ככל האפשר ביחס לתוצאה. אין ספק שבחירת ריצוף הוא שלב מאתגר למדי, היות וקשה לצפות כיצד תראה התוצאה ואיך היא תתקבל כאשר עומדים מול כמה אריחים. תמונות אמנם עשויות לעזור, אבל התוצאה לא תמיד צפויה. אנשי מקצוע וחברות מובילות בענף בהחלט עשויים לכוון ולעזור בבחירה.

 

מוזמנים להכנס לאתר שלנו ולקבל ייעוץ מקצועי – https://milstone.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה