טיול לדובאי – למה דובאי הפכה להיות יעד נבחר

טיול לדובאי – למה דובאי הפכה להיות יעד נבחר

שמעתם בשנה האחרונה לא מעט אנשים שמספרים על החוויה שהייתה להם בדובאי, ותהיתם האם אתם מפספסים משהו ולמה בכלל דובאי הפכה להיות יעד נבחר ומועדף על הישראלים. כדאי לדעת כי טיול לדובאי יפתח בפניכם עולם שלם שלא הכרתם, כיוון שדובאי היא אחת מהערים המרשימות והעשירות ביותר בעולם, וככזו היא מציעה למבקרים ותיירים בה אינספור אתרים, מקומות ואטרקציות שאסור לפספס.

לכן בין אם אתם חובבי חוויות אקסטרים, אוהבים לבקר באתרים היסטוריים ומוזיאונים, או דווקא מעדיפים טיולים רגליים בין רחובות ובתי עסק – דובאי היא המקום המושלם בה ניתן למצוא את כל אלו ועוד הרבה יותר.

השוו טיסות לדובאי >>>

הסכם אברהם עם איחוד האמירויות

בראש ובראשונה הנהירה של ישראלים לדובאי החלה בעקבות הסכם אברהם שנחתם עם איחוד האמירויות הערביות, כאשר הסכם האיחוד ונרמול היחסים הביא לכך שגם ישראלים בעלי לאום יהודי יכולים להיכנס בשעריה של עיר מוסלמית, הדוגלת בקוד התנהגות המחייב את כל התושבים וגם את התיירים המגיעים אליה.

אקלים מדברי

ישראלים רגילים למזג אוויר חמים במשך מרבית השנה, ולכן האקלים המדברים השורר בדובאי אינו מרתיע אותם מלבקר בה במהלך כל השנה – גם כאשר הטמפרטורות בקיץ עשויות לעבור את ה-40 מעלות! בימים חמים במיוחד ניתן לסייר במהלך שעות היום באינספור מקומות מקורים ומעניינים מוזיאונים, מרכזי קניות, אתרים ומבנים מרתקים ואילו בשעות הערב כשחום השמש יורד מומלץ לצאת לטיול רגלי ברחבי העיר.

שלל אטרקציות

טיול לדובאי מציע גם למטיילים חובבי חוויות ואתגרים גם אטרקציות מדליקות כמו טיולי ג'יפים במדבר, נהיגה עצמאית ברכבי שטח, ספורט ימי וחוויות נוספות.

מסע שופינג משתלם

אי אפשר לדבר על טיולי בחו"ל בלי להזכיר את נושא השופינג, שגם אותו ניתן למצוא ברחבי דובאי עם הקניונים הגדולים והיוקרתיים ושלל סיילים שאסור לפספס.

 

כתוב/כתבי תגובה