סטרפון – כי אין קשר בין נטייה מינית לגירוי מיני

מוצר כמו סטרפון הוא מוצר שאפשר להזמין בקלות לכל מקום מתוך קטלוג של חנויות סקס באינטרנט. סטרפ און הוא פריט שהפך בשנים האחרונות לנחשק ופופולארי. על המוצר מדברים לא מעט בסדרות דרמה ובקומדיות רומנטיות, את המוצר מציגים אותו בכל חנות סקס, אפשר ללמוד עליו מסרטונים באינטרנ,  ורבים הפכו אותו לחלק בלתי נפרד מחיי המין שלהם. 

אבל מה זה בכלל סטראפ-און? 

בתחילה חשוב לדעת שמדובר בדילדו שמדמה את איבר המין הגברי בצורה ראליסטית, בזמן שהדילדו מחובר לרתמה אותה רותמים על המותניים. באמצעות הרתמה יכולים גברים ונשים לבצע החדרה הדדית של הדילדו אל וגינה או אל פי הטבעת של הפרטנרים שלהם. המוצר משמש זוגות חד מיניים ממש כמו זוגות הטרו סקסואליים שרוצים להתנסות בחיי מין פרועים יותר והרבה יותר מספקים.  

אבל האם יש קשר בין נטייה מינית וסטראפאון? 

ממש לא! אומנם במוצר משתמשים מגוון רחב של אנשים במגוון סוגי זוגיות, אך אין קשר בין הרצון של גבר לחדירה אנאלית לבין נטייתו המינית. ואין קשר בין אישה שתרצה לקנות סטרפאון לבין היותה חד מינית, דו מינית או סטרייטית. 

כידוע, נקודת הג'י של האדם נמצאת גם בתוך הרקטום, גם של גברים וגם של נשים, לכן ההנאה באמצעות אביזר המין המוצלח והחכם הזה, מבורכת בכול מערכת יחסים. אז זה הזמן לבחור מוצרי מין שמתאימים לפנטזיות שלכם וכדאי לבחור סטראפ און איכותי שמתאים למידות שלכם, לשימוש ולצרכים של שני בני או בנות הזוג.

כתוב/כתבי תגובה