מנגלים מנירוסטה

מנגלים מנירוסטה

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של מנגלים מנירוסטה, היות ומדובר על אחת ההשקעות הטובות ביותר עבור כל מי שמעוניין להתפנק בארוחת "על האש" איכותית וטעימה. לא מעט אנשים רוכשים לעצמם מנגלים ברמה גבוהה, על מנת לשדרג את ארוחות השישי שלהם, להפוך כל מפגש עם החברים או המשפחה לחגיגה בלתי נגמרת וכמובן להפוך את החגים לאירוע שמח ומיוחד במינו. למעשה הזמנת גריל דרום אמריקאי למשל אינה מצריכה יותר מידי מקום, לכן ניתן למקם אותו בגינה, במרפסת או לחילופין, לקחת אותו איתכם לחיק הטבע. כל אחד יודע כי ארוחה שנעשית על המנגל תהיה תמיד טעימה ומיוחדת יותר, מאשר ארוחה שנעשית במטבח הבייתי. הטעם הייחודי של הבשר והירקות אשר נצלים על האש, אינו קרוב בכלל לטעמים הרגילים מופקים על ידי מחבת וכיריים. לכן כל מי שמעוניין לשדרג את הארוחות שלו לרמה הגבוהה ביותר, חייב להשקיע במנגל איכותי העשוי מנירוסטה.

כל מה שלא סיפרו לכם על מנגלים מנירוסטה

קודם כל, חשוב להבין כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של מנגלים מנירוסטה. כדאי לדעת כי ישנם סוגים שונים של נירוסטה, חלקם איכותיים יותר וחלקם פחות. לכן איכות המנגל תלויה בקשר ישיר באיכות הנירוסטה ובעובי שלה. למשל, כדאי לדעת כי הנירוסטה השכיחה ביותר היא נירוסטה מסוג 304, מדובר על סוג שמשמש למשל במכוניות ובכלי מטבח. סוג זה אינו מגנטי (דבר שמקל על הבדיקה שלו) והוא נחשב לעמיד במיוחד כנגד חלודה. ישנם מנגלים העשויים מנירוסטה 304 והם אכן נחשבים לאיכותיים יותר. אך לצערנו רוב המנגלים עשויים מנירוסטה 430, אשר נחשבת לסוג פחות איכותי, היות והיא פחות עמידה לחלודה. ניתן לזהות את נירוסטה 430 לפי היכולות המגנטיות שלה, היות וניתן להצמיד מגנט למנגל, על מנת לגלות בקלות מאיזו נירוסטה הוא עשוי.

כמו כן, כדאי לדעת כי גם לעובי של הנירוסטה ישנה השפעה מכרעת על איכות המנגל. ככל שהנירוסטה תהיה עבה יותר, כך המנגל ישמור על הצבע שלו. ניתן לבדוק את העובי לפי המשקל הכללי של המנגל ורמת הקשיחות של המתכת. מומלץ לקרוא גם את המדריך לקניית מנגל נירוסטה.

 

כתוב/כתבי תגובה