אימון כושר אישי בראש העין

אימון כושר אישי בראש העין הוא תהליך שבו מאמן כושר מוסמך נותן לך שירות של הדרכות כושר ממש פה בעיר ובנוחות שלך. בפוסט הזה שלפניך אני אחשוף בפניך 3 מטרות שכיחות ונפוצות כאשר נעזרים בשירות שלי פה בעיר ואיך אני מביא את המתאמנים שלי אל המטרה בדרך הטובה והמהירה ביותר שאני יודע וכל זאת – בכיף, באנרגיה, בחיוך, בהנעה ובהנאה גדולה.

רק חשוב לציין לפני שמתחילים כי אלו סך הכל מטרות שרירותיות שבחרתי לציין וכי יש מטרות רבות בהן אני נוגע עם המתאמנים שלי על בסיס יום יומי.

  1. ירידה במשקל וחיטוב. המטרה אולי הראשונה שאני עוזר איתה למתאמנים שלי שפונים אלי היא בעצם ירידה במשקל. לירידה במשקל עשויות להיות סיבות רבות אך הבולטות שבהן היא בעצם הרצון להראות טוב יותר ולשנות את המראה. נכון, נלווית לכך לעיתים גם הטבה בריאותית אך בחלק גדול מהמקרים זאת לא הסיבה שבגללה פונים אלי. אז איך יורדים במשקל אתם שואלים? ובכן יש יותר מדרך אחת אך בגדול עושים אימון כושר אישי בראש העין שמטרתו העיקרית היא שריפת קלוריות לצד בנית שריר וזאת כמובן לצד תפריט תזונה מותאם אישית.
  2. הכנה למרוץ. הסיבה השנייה שפונים אלי היא כדי שאני אעזור להתכונן למרוץ כזה או אחר. את מרוץ הר ועמק? את מרוץ תל אביב? את מרוץ החולה? יש מרוצים רבים שניתן להשתתף בהם גם כרצים חובבים אך המשותף לכולם הוא – צריך כושר ופה אני נכנס לתמונה. הכנה למרוץ עושיה להיערך לעיתים גם חצי שנה אך ברוב המקרים הכנה של כ-3 חודשים עושיה להיות מספקת לגמרי. כמובן שאין לצפות לתוצאות של רץ מקצועי.
  3. בנית מסת שריר. אולי הסיבה הכי מקושרת לקהל הגברי. בנים רוצים להיות שריריים והכי קל לבנות שרירים כאשר עושים אימון כושר אישי בראש העין עם מדריך משקולות מוסמך. כחלק מהאסטרטגיה אנחנו ממש עוברים על תרגילים קלאסיים ולמדים יסודות. לאט לאט מעלים משקלים ושומרים על תפריט תזונה שעוזר לבנות מסת שריר מכובדת. כמובן שיש לתת משקל לנפח האימון ולמידת ההשקעה שניתן להשקיע אך זאת כבר תוכנית עבודה אישית של כל מתאמן.

כתוב/כתבי תגובה