אסלת מונובלוק או אסלה תלויה – מה עדיף?

אסלת מונובלוק או אסלה תלויה – מה עדיף?

מה כל כך טוב באסלת מונובלוק? ומה צריך לדעת על אסלה תלויה? מי שמבצע שיפוץ בביתו / במקום העבודה, או בכל מרחב עסקי או אישי – חייב להכיר את שתי האופציות העיקריות בהתקנת אסלה, ממש כפי שיש כמה אופציות בהתקנת מקלחונים פינתיים. אופציה אחת היא התקנת אסלת מונובלוק, והאופציה שנייה היא בחירת אסלה תלויה. אבל מה צריך לדעת על כל אופציה? ומה עדיף? התשובות, בהמשך. 

מה זה אסלת מונובלוק?

מדובר באלמנט עשוי חרס שמעגנים אל הקיר ומתקינים מעל הרצפה והוא אופציה זולה ונוחה יותר עבור חדרי שירותים. מבחר של אסלות כאלה אומנם מצומצם אבל מי שפחות שם דגש על עיצוב ואין לו מוגבלות בניקוי המרחב באזור האסלה – יכול להנות מאלמנט שימושי במיוחד. בין היתר יש לא מעט יתרונות לאסלה כזאת, החל ממחיר נמוך עד יציבות ופשטות בעיצוב. לכן רבים בוחרים בה. 

מה צריך לדעת על אסלות תלויות?

מי שיבחר אסלה תלויה יוכל להתקדם לדור הבא של מוצרים לאמבטיה. אסלות כאלה מאפשרות אלגנטיות, פרקטיות בעת ניקיון, תחושה יוקרתית ואסלה עמידה ונוחה לשימוש. מי שיבחר פריט כזה יוכל לעצב חדר אמבטיה אלגנטי וגם לתחזק ולנקות אותו באמצעות היכולת לנקות את הרצפה שמתחת לאסלה התלויה. 

אז במה כדאי לבחור?

כאשר אתם מבצעים את הבחירה באתר https://bathline.co.il/, כדאי לשקול את כל היתרונות והחסרונות של דגם כזה או אחר, כמו למשל מונובלוק שיש לו יתרון במחיר נמוך אבל חסרון של פחות אלגנטיות או פחות אפשרויות לבחירה. 

אסלות תלויות הן יקרות יותר אבל הרבה יותר אלגנטיות, ניתנות להחלפה בקלות, הן עמידות יותר ואפשר לנקות את החדר מתחתיהן ולשמור על מרחב נקי. 

הכנסו לאתרים של חנויות ציוד למקלחת ואביזרי אמבטיה און ליין ובדקו מה מתאים לצרכים שלכם לתקציב ולאופן בו אתם משתמשים בחדר השירותים והרחצה.

כתוב/כתבי תגובה